Prikaz 817–828 od 950 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
CANON
TONER CANON CRG-059HM MAGENTA ZA LBP852Cx ZA 13.500 STRANI
Na stanju
1,436.25KM Sa PDV-om
SKU:
119677
| Brend | CANON |
|---|
TONER CANON CRG-059HY RUMENA ZA LBP852Cx ZA 13.500 STRANI
Na stanju
1,436.25KM Sa PDV-om
SKU:
119678
| Brend | CANON |
|---|
MFP CANON i-SENSYS X 1440i Bundle sa tonerom
Na stanju
1,116.23KM Sa PDV-om
SKU:
123772
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | Printer, skener, kopir |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | 40 str/min |
MF CANON MAXIFY GX3040
Na stanju
1,119.08KM Sa PDV-om
SKU:
122312
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | https://www.canon.ba/printers/maxify-gx3040/ |
| Broj stranica za ispis | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Komplet | https://www.canon.ba/printers/maxify-gx3040/ |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | USB, WiFi, Cloud |
Bubanj CANON C-EXV 51
Na stanju
1,458.98KM Sa PDV-om
SKU:
113448
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV51 |
| Broj stranica za ispis | IRA C5535i/5540i/5550i/5560i |
| Komplet | BCEXV51 |
Fotoaparat CANON SX740HS BK
Na stanju
1,130.50KM Sa PDV-om
SKU:
126473
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | od 20 do 23,9 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 20,3 MP |
| Komplet | od 20 do 23,9 mil pixela |
| Brzina čitanja | 40x |
| Dimenzije | 7,6 cm (3,0″) |
| Garancija | WiFi/Bluetooth |
Fotoaparat CANON SX740HS LITE EDIT SL TRAVEL
Na stanju
1,130.50KM Sa PDV-om
SKU:
127519
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | od 20 do 23,9 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 20,3 MP |
| Komplet | od 20 do 23,9 mil pixela |
| Brzina čitanja | 40x |
| Dimenzije | 7,6 cm (3,0″) |
| Garancija | WiFi/Bluetooth |
Skener CANON DR-M140II
Na stanju
1,141.92KM Sa PDV-om
SKU:
127061
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Poslovna upotreba |
| Broj stranica za ispis | Stolni skener |
| Komplet | Poslovna upotreba |
| Brzina čitanja | CMOS CIS |
| Dimenzije | do 40 str/min |
| Garancija | 6000 dokumenata |
Fotoaparat CANON SX740HS LITE EDIT SL TRAVEL
Na stanju
1,149.91KM Sa PDV-om
SKU:
125503
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | od 20 do 23,9 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 20,3 MP |
| Komplet | od 20 do 23,9 mil pixela |
| Brzina čitanja | 40x |
| Dimenzije | 7,6 cm (3,0″) |
| Garancija | WiFi/Bluetooth |
Objektiv CANON LENS RF 24-105mm F4-7.1 IS STM
Na stanju
1,203.58KM Sa PDV-om
SKU:
122340
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | zoom |
| Broj stranica za ispis | širokokutni |
| Komplet | zoom |
| Brzina čitanja | 4-7.1 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | ?7.7 x 8.9 x 8.9 cm |