Prikaz 829–840 od 955 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
CANON
Fotoaparat CANON SX740HS LITE EDIT SL TRAVEL
SKU:
127519
Na stanju
1,130.50KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | od 20 do 23,9 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 20,3 MP |
| Komplet | od 20 do 23,9 mil pixela |
| Brzina čitanja | 40x |
| Dimenzije | 7,6 cm (3,0″) |
| Garancija | WiFi/Bluetooth |
Skener CANON DR-M140II
SKU:
127061
Na stanju
1,141.92KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Poslovna upotreba |
| Broj stranica za ispis | Stolni skener |
| Komplet | Poslovna upotreba |
| Brzina čitanja | CMOS CIS |
| Dimenzije | do 40 str/min |
| Garancija | 6000 dokumenata |
Fotoaparat CANON SX740HS LITE EDIT SL TRAVEL
SKU:
125503
Na stanju
1,149.91KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | od 20 do 23,9 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 20,3 MP |
| Komplet | od 20 do 23,9 mil pixela |
| Brzina čitanja | 40x |
| Dimenzije | 7,6 cm (3,0″) |
| Garancija | WiFi/Bluetooth |
Objektiv CANON RF-S 18-150 MM F3.5-6.3 IS STM
SKU:
123247
Na stanju
1,200.16KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | zoom |
| Broj stranica za ispis | standardni |
| Komplet | zoom |
| Brzina čitanja | 3.5-6.3 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | 55 |
Objektiv CANON LENS RF 24-105mm F4-7.1 IS STM
SKU:
122340
Na stanju
1,203.58KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | zoom |
| Broj stranica za ispis | širokokutni |
| Komplet | zoom |
| Brzina čitanja | 4-7.1 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | ?7.7 x 8.9 x 8.9 cm |
Skener CANON DR-S250N
SKU:
125399
Na stanju
1,213.29KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Poslovna upotreba |
| Broj stranica za ispis | Stolni skener |
| Komplet | Poslovna upotreba |
| Brzina čitanja | CIS |
| Dimenzije | 50 str/min |
| Garancija | A4 |
MFP CANON i-SENSYS MF667CDW
SKU:
126646
Na stanju
1,267.53KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | print, scan i kop |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | A5 |
| Garancija | do 30 str/min |
Skener CANON DR-C225 II
SKU:
108893
Na stanju
1,273.96KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Stolni skener |
| Broj stranica za ispis | CMOS CIS |
| Komplet | Stolni skener |
| Brzina čitanja | od 21 do 30 str/min |
| Dimenzije | 25 ppm/50ipm |
| Garancija | A4 |
Rolna CANON Canvas 340g 36in
SKU:
100601
Na stanju
1,671.91KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | Canvas |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 201g/m2 – 800g/m2 |
Fotoaparat CANON R100 + RFS18-45
SKU:
122904
Na stanju
1,296.08KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | Pribl. 24,1 megapiksela |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |