Prikaz 865–876 od 955 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
CANON
Skener CANON DR-S130
Na stanju
1,728.94KM Sa PDV-om
SKU:
118794
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Stolni skener |
| Broj stranica za ispis | CMOS CIS |
| Komplet | Stolni skener |
| Brzina čitanja | od 31 do 40 str/min |
| Dimenzije | 30 ppm/60 ipm |
| Garancija | A4 |
Fotoaparat CANON R100 RFS18-45 + RFS55-210 IS STM
Na stanju
1,775.69KM Sa PDV-om
SKU:
122905
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | Pribl. 24,1 megapiksela |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Objektiv CANON RF100-400MM F5.6-8 IS USM
Na stanju
1,776.83KM Sa PDV-om
SKU:
122341
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | standardni |
| Broj stranica za ispis | 5.6-8 |
| Komplet | standardni |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | RF |
Skener CANON DR-S150
Na stanju
1,892.73KM Sa PDV-om
SKU:
118793
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Stolni skener |
| Broj stranica za ispis | CMOS CIS |
| Komplet | Stolni skener |
| Brzina čitanja | više od 40 str/min |
| Dimenzije | , 45 ppm/ 90 ipm |
| Garancija | A4 |
Fotoaparat CANON EOS R10 BODY
Na stanju
1,895.59KM Sa PDV-om
SKU:
122320
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | Ne |
Fotoaparat CANON R50 + RFS18-45 S CREATOR SEE
Na stanju
1,896.73KM Sa PDV-om
SKU:
124271
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R50 BK+RF-S18-45 S+BAG+SD
Na stanju
1,896.73KM Sa PDV-om
SKU:
127090
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
MFP CANON C1333 imageFORCE bundle
Na stanju
1,929.14KM Sa PDV-om
SKU:
127399
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |