Prikaz 37–48 od 95 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
TCL
TV TCL QLED 43S5K
Na stanju
374.23KM Sa PDV-om
SKU:
126741
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 108 cm (43”) |
| Broj stranica za ispis | 1920 x 1080 Full HD |
| Komplet | 108 cm (43”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR10 |
Monitor TCL HDR Professional 4K QLED 27R83U 27in
Na stanju
1,276.38KM Sa PDV-om
SKU:
126645
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 68,58 cm(27″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Komplet | 68,58 cm(27″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
Monitor TCL HDR QD-Mini LED 34R83Q 34in
Na stanju
1,624.60KM Sa PDV-om
SKU:
126644
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 86,36 cm (34″) |
| Broj stranica za ispis | 3440 x 1440 ( UWQHD) |
| Komplet | 86,36 cm (34″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Monitor TCL QD-Mini LED 25G64 24,5in
Na stanju
426.79KM Sa PDV-om
SKU:
126629
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 62,23 cm (24,5″) |
| Broj stranica za ispis | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Komplet | 62,23 cm (24,5″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
Monitor TCL Dual 4K QD-Mini LED 57in
Na stanju
4,723.34KM Sa PDV-om
SKU:
126628
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 144,78 cm (57″) |
| Broj stranica za ispis | 7680×2160 (DUHD) |
| Komplet | 144,78 cm (57″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Monitor TCL QD-Mini LED 27G64 27in
Na stanju
696.42KM Sa PDV-om
SKU:
126627
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 68,58 cm(27″) |
| Broj stranica za ispis | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Komplet | 68,58 cm(27″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
TV TCL 4K LED 55V6C
Na stanju
640.26KM Sa PDV-om
SKU:
126138
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 3840 x 2160 UHD |
| Broj stranica za ispis | LED |
| Komplet | 3840 x 2160 UHD |
| Brzina čitanja | Google TV (Android 12) |
| Dimenzije | 60Hz |
| Garancija | 20 W |
TV TCL QLED 32S51K
Na stanju
325.65KM Sa PDV-om
SKU:
126132
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 1920 x 1080 Full HD |
| Broj stranica za ispis | FHD QLED TV |
| Komplet | 1920 x 1080 Full HD |
| Brzina čitanja | Google TV (Android 11) |
| Dimenzije | 60Hz |
| Garancija | 2.0 kanal (2X8W) |
TV TCL 4K HDR 75V6C
Na stanju
1,236.36KM Sa PDV-om
SKU:
126128
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | 4K HDR LED |
| Dimenzije | Google TV (Android 12) |
| Garancija | 4 K UHD |
TV TCL 4K QLED 50P71K
Na stanju
695.46KM Sa PDV-om
SKU:
126127
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 3840 x 2160 UHD |
| Broj stranica za ispis | QLED |
| Komplet | 3840 x 2160 UHD |
| Brzina čitanja | Google TV (Android 12) |
| Dimenzije | 60Hz |
| Garancija | 2.0 kanal ( 2X10W) |
TV TCL 4K QD-MiniLED 55C61K
Na stanju
1,054.22KM Sa PDV-om
SKU:
126126
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 3840 x 2160 UHD |
| Broj stranica za ispis | 4k QD – MiniLED |
| Komplet | 3840 x 2160 UHD |
| Brzina čitanja | Google TV (Android 11) |
| Dimenzije | 120 Hz |
| Garancija | 2x10W + 20W Onkyo audio, Dolby Atmos, DTS Virtual X |
Soundbar TCL Q85HE
Na stanju
1,681.48KM Sa PDV-om
SKU:
126071
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 7.1.4 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 7.1.4 |
| Brzina čitanja | Bežični priključak |
| Dimenzije | 860 W |
| Garancija | Zvučna traka 1054 x 68 x 123,5 mm Subwoofer 220 x 368,66 x 275 mm |