Prikaz 1–12 od 9485 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Sony 65” XR55B BRAVIA 5XR Processor; Mini LED; HDR;4K Ultra HD; 32GB memorije; SPC 10 kredi
Na stanju
2,638.53KM Sa PDV-om
SKU:
K65XR55B.CEI
Samsung ext. SSD T9 1TBUSB 3.2 Gen 2×2 Black2000/1950 MB/s
Na stanju
742.25KM Sa PDV-om
SKU:
MU-PG1T0B/EU
Sony bežične slušalice CH520baterija do 50h, brzo punjnje3 min za 1,5h; mikrofon; BT x2
Na stanju
96.73KM Sa PDV-om
SKU:
WHCH520Y.CE7
Samsung 49″ OLED G9 Gaming MonDQHD (5120×1440), 32:9, 144Hz0.03ms, 250cd, DP, HDMI, Micro HDMI
Na stanju
2,706.94KM Sa PDV-om
SKU:
LS49DG910SUXEN
Tablet Honor Pad X8a Wifi 11″Tablet Honor Pad X8a Wifi 11″
Na stanju
997.75KM Sa PDV-om
SKU:
5301ANVS
Sony ZV-1 II Digital CameraCMOS senzor Exmor RS 1.0foto 20.1 mp; video 16.8 mp;
Na stanju
2,013.70KM Sa PDV-om
SKU:
ZV1M2BDI.EU
Laptop ASUS ROG Strix G614PR-RV120 16″FHD+ 165Hz R9-8940HX 16C/32T 32GB DDR5 s1TB RTX 5070Ti 12GB 2Y
Na stanju
8,127.84KM Sa PDV-om
SKU:
127861
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare(AG) display, G-Sync, |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 9 |
| Komplet | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare(AG) display, G-Sync, |
| Brzina čitanja | 8940HX Processor 2.4GHz (80MB Cache, up to 5.3GHz, 16 cores, 32 Threads) |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | , 16GB DDR5-5200 SO-DIMM x2, Memory Max. 64GB, 2x SO-DIMM slots |
Projektor EPSON EB-FH18
Na stanju
1,802.53KM Sa PDV-om
SKU:
127790
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovni |
| Broj stranica za ispis | 4.100 lumena |
| Komplet | Poslovni |
| Brzina čitanja | 3LCD |
| Dimenzije | 1080p |
| Garancija | 16.000 : 1 |