Prikaz 313–324 od 9334 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
iPhone 17 Pro TechWoven Case with MagSafe – Green,Model A3561
SKU:
MGF74ZM/A
Na stanju
133.38KM Sa PDV-omiPhone 17 Pro Max TechWoven Case with MagSafe – Black,Model A3562
SKU:
MGF84ZM/A
Na stanju
133.38KM Sa PDV-omiPhone 17 Pro Max TechWoven Case with MagSafe – Green,Model A3562
SKU:
MGFD4ZM/A
Na stanju
133.38KM Sa PDV-omDell Pro 15 Essential PV15250, 15.6" FHD (1920 x 1080), non-Touch, Intel Core i5-1334U (10C, up to 4.6GHz), 16GB DDR5 (1x16GB, 4400MT/s), M.2 512GB SSD, Intel UHD, Wi-Fi 6, BT, HDMI, 1xUSB-C 3.2, 1xUSB 3.2, 1xUSB 2.0, FngPr, Win11 Home, 3Y
SKU:
PV15250_RPLU_005_P8L-56
Na stanju
2,054.03KM Sa PDV-omeufy One-time anti-bacteria dust bag(6 packs) Black For Eufy Omni C20
SKU:
T290A110
Na stanju
26.79KM Sa PDV-omeufy Omni C20 Accessories Pack(side brush-2/filter-2/roller brush guard with comb-1/mop cloth-2) Black+Gray
SKU:
T290C1F0
Na stanju
46.68KM Sa PDV-omBELKIN 140w 4-ports USB GaN Wall Charger with UK, EU, US plug tips, White
SKU:
WCH014BTWH
Na stanju
261.50KM Sa PDV-omPOS printer EPSON TM-T20IV: USB+SERIAL, PS,BLK
SKU:
127755
Na stanju
345.43KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Termalni |
| Broj stranica za ispis | Prenosni |
| Komplet | Termalni |
| Brzina čitanja | USB, Ethernet |
| Dimenzije | od 250 mm/s |
| Garancija | DA |
Back-UPS APC, 2200VA Tower, 230V, AVR 6xIEC C13
SKU:
127750
Na stanju
711.07KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 2200VA/1200W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
Laptop HP 15-fc0146 R5/8G/512G/W11H/Touch/US keyboard (C0CL9UA)
SKU:
127728
Na stanju
1,212.08KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 15.6-inch diagonal, FHD (1920 x 1080),touch, IPS, micro-edge, BrightView, 300 nits, 45%NTS |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 5 |
| Komplet | 15.6-inch diagonal, FHD (1920 x 1080),touch, IPS, micro-edge, BrightView, 300 nits, 45%NTS |
| Brzina čitanja | 7520U (up to 4.3 GHz max boost clock, 4 MB L3 cache, 4 cores, 8 threads) |
| Dimenzije | Windows 11 Home |
| Garancija | 8 GB LPDDR5-5500 MT/s (onboard) Transfer rates up to 5500 MT/s. onboard |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 43″ U8092F
SKU:
127704
Na stanju
575.10KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 108 cm (43”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 108 cm (43”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 75″ U7022F
SKU:
127694
Na stanju
1,354.71KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |