Prikaz 325–336 od 9334 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 65″U8092F
SKU:
127693
Na stanju
1,022.53KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 65″ U7022F
SKU:
127692
Na stanju
993.15KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
Računar HP Z2 Mini G1i U7-265/32GB/1TB/V4/Win11p (A40NCET)
SKU:
127675
Na stanju
5,162.63KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c09133727&search=HPZ2MiniG1i |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c09133727&search=HPZ2MiniG1i |
| Brzina čitanja | 265 (up to 5.3 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 30 MB L3 cache, 20 cores, 20 threads) |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | DDR5-6400 MT/s (1 x 32 GB), 2 SODIMM |
Mašina za veš ELECTROLUX EW6F2282E
SKU:
127608
Na stanju
812.83KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1200 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON SX740HS LITE EDIT SL TRAVEL
SKU:
127519
Na stanju
1,130.50KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | od 20 do 23,9 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 20,3 MP |
| Komplet | od 20 do 23,9 mil pixela |
| Brzina čitanja | 40x |
| Dimenzije | 7,6 cm (3,0″) |
| Garancija | WiFi/Bluetooth |
Uređaj za etiketiranje BROTHER PT-E920BT
SKU:
127394
Na stanju
827.89KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | Težina: 1.17 kg |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | 20 mm u sekundi |
| Dimenzije | 138 x 94 x 138 mm |
Uređaj za etiketiranje BROTHER PT-E720BT
SKU:
127393
Na stanju
323.17KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | Težina: 0,64 kg |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | 20 mm u sekundi |
| Dimenzije | 128 x 67 x 128 mm |
MFP BROTHER MFC-J3960DW
SKU:
127385
Na stanju
1,044.86KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | Kopiranje, ispis, skeniranje, faks |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | A3+ |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | 31 str/min(mono), 30 str/min(boja) |
MFP BROTHER MFC-J3660DW
SKU:
127383
Na stanju
799.34KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | Kopiranje, ispis, skeniranje, faks |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | A3+ |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | 31 str/min(mono), 30 str/min(boja) |
Printer XEROX B410DN
SKU:
125088
Na stanju
994.62KM Sa PDV-om| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 47 str/min |
| Garancija | Mreža |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 98″ DU9000
SKU:
125017
Na stanju
5,012.98KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 249 cm (98″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 249 cm (98″) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |