Prikaz 7321–7332 od 9485 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
TONER XEROX BK ZA B210/B205/B215 ZA 2 X 3.000 STRANA
SKU:
117192
Na stanju
341.43KM Sa PDV-om| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | 2 x 3000 str |
| Komplet | 2 x 3000 str |
SSD WD Green™ 240GB 2.5”/7mm, SATA III 6 Gb/s, 540/465 MB/s (B/P)
SKU:
117188
Na stanju
115.60KM Sa PDV-om| Brend | Western Digital |
|---|
SSD WD Green™ 120GB 2.5”/7mm, SATA III 6 Gb/s, 540/430 MB/s (B/P)
SKU:
117187
Na stanju
62.06KM Sa PDV-om| Brend | Western Digital |
|---|
Torba Port HANOI II 15,6″
SKU:
117174
Na stanju
47.18KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 600D polyester |
| Garancija | 43 x 31 x 8 cm |
Torba Port HANOI II 17,3″
SKU:
117173
Na stanju
56.35KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 43,94 cm (17,3″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 43,94 cm (17,3″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 600D polyester |
| Garancija | 45,5 x 32 x 9 cm |
Ruksak Port CANBERRA 13/14’’ crni
SKU:
117172
Na stanju
70.35KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 33 / 35,6 cm (13/14″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 33 / 35,6 cm (13/14″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Snow flower polyester |
| Garancija | 43 x 29 x 15 cm |
POS Printer EPSON TM-T20III
SKU:
117163
Na stanju
345.43KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Serijski |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | 250 mm/sec |
| Dimenzije | 79,50 ± 0,50 (W) mm x dia 83,00 mm,57,50 ± 0,50 (W) mm x dia 83,00 mm |
| Garancija | crna |
Mikrofon HAMA uRage “Stream 100” Gaming
SKU:
117143
Na stanju
45.86KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Frequency Range:50 Hz – 16 kHz; Impedance: 2200 ?; omni-directional; Capacitor; Mono; Sensitivity:-30 dB ± 3 dB |
| Broj stranica za ispis | USB A Socket , kabal 2 m. |
| Komplet | Frequency Range:50 Hz – 16 kHz; Impedance: 2200 ?; omni-directional; Capacitor; Mono; Sensitivity:-30 dB ± 3 dB |
Mikrofon HAMA “MIC-USB Stream” USB
SKU:
117140
Na stanju
52.42KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Directivity: Uni-directional, Capacitor, Mono, -38 dB ± 3 dB, Frequency Range 50 Hz – 16 kHz |
| Broj stranica za ispis | Cable Length 2 m |
| Komplet | Directivity: Uni-directional, Capacitor, Mono, -38 dB ± 3 dB, Frequency Range 50 Hz – 16 kHz |
Mikrofon HAMA “MIC-P35 Allround”
SKU:
117139
Na stanju
20.97KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Frequency Range 50 Hz – 16 kHz, 3.5 mm Jack Plug, Uni-directional, Capacitor, Mono, -30 dB ± 3 dB |
| Broj stranica za ispis | Dužina kabla:2,5m |
| Komplet | Frequency Range 50 Hz – 16 kHz, 3.5 mm Jack Plug, Uni-directional, Capacitor, Mono, -30 dB ± 3 dB |