Prikaz 7405–7416 od 9485 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Toner HP Cyan 117A
SKU:
116457
Na stanju
169.51KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | COLOR LASER 150 / MFP 178/179 |
| Broj stranica za ispis | 700 strana |
| Komplet | COLOR LASER 150 / MFP 178/179 |
Toner HP black 117A
SKU:
116456
Na stanju
153.37KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | COLOR LASER 150 / MFP 178/179 |
| Broj stranica za ispis | 1.000 strana |
| Komplet | COLOR LASER 150 / MFP 178/179 |
Objektiv CANON RF24-105mm 4L IS USM
SKU:
116446
Na stanju
3,066.06KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | zoom |
| Broj stranica za ispis | specijalni |
| Komplet | zoom |
| Brzina čitanja | 4.0 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | 77mm |
Stativ BRAUN LightWeight 160S
SKU:
116425
Na stanju
78.51KM Sa PDV-om| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 160cm; min: 57cm; torba uključena |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | , težina 1200g; nosivost: 5kg |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
Stativ BRAUN LightWeight 145S
SKU:
116424
Na stanju
71.37KM Sa PDV-om| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 145cm; min: 51cm; torba uključena |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | , težina 900g, maks kap, 3,5kg |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
Stativ BRAUN LightWeight 130S
SKU:
116423
Na stanju
64.23KM Sa PDV-om| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 135cm; min 48cm, torba uključena |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Stativ BRAUN LightWeight BLT 100S
SKU:
116422
Na stanju
22.84KM Sa PDV-om| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 110 cm; min: 40 cm, torba uključena |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | , težina: 500 g; nosivost: 2 kg |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
Stativ BRAUN LightWeight 3001S
SKU:
116420
Na stanju
67.09KM Sa PDV-om| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 157cm; min: 55cm; torba uključena |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | , težina 1100g; nosivost: 5kg |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
Kutija za održavanje EPSON za ET-7700
SKU:
116399
Na stanju
27.76KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | ET-7700 SERIJE /L7180/L7160 |
| Komplet | ET-7700 SERIJE /L7180/L7160 |
Ploter EPSON SureColor SC-T5100N, bez postolja
SKU:
116361
Na stanju
3,140.28KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | printer |
| Broj stranica za ispis | GIS/CAD |
| Komplet | printer |
| Brzina čitanja | A0 |
| Dimenzije | , 36″ = A0 = 914 mm |
| Garancija | , USB, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
Ploter EPSON SureColor SC-T5400M MFP
SKU:
116360
Na stanju
6,657.39KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | multifunkcijski uređaj |
| Broj stranica za ispis | GIS/CAD |
| Komplet | multifunkcijski uređaj |
| Brzina čitanja | A0 |
| Dimenzije | A0, 36 ” (91.4 cm) |
| Garancija | , USB, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |