Prikaz 7441–7452 od 9485 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Shredder Dahle 35314,300 listova,ADF,P4, 40l
SKU:
116178
Na stanju
1,735.00KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | P4 |
| Broj stranica za ispis | 4 x 15 mm |
| Komplet | P4 |
| Brzina čitanja | 300 listova |
| Dimenzije | 40 litara |
| Garancija | DA |
MFP HP Laser 137fnw
SKU:
116162
Na stanju
467.11KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | https://www8.hp.com/hr/hr/printers/product-details/24494387 |
| Broj stranica za ispis | laserski mono |
| Komplet | https://www8.hp.com/hr/hr/printers/product-details/24494387 |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
Zvučnik HAMA SOUNDCUP-Z bluetooth
SKU:
116067
Na stanju
104.83KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stereo |
| Broj stranica za ispis | BT |
| Komplet | Stereo |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 50 – 20000 Hz |
Slušalice HAMA Blink’n Kids Over-Ear roze
SKU:
116063
Na stanju
38.00KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Roza |
| Garancija | 85 dB/ mW, 3.5 mm Jack Plug |
Slušalice HAMA Blink’n Kids Over-Ear plave
SKU:
116062
Na stanju
38.00KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Plava |
| Garancija | 85 dB/ mW, 3.5 mm Jack Plug |
Produžni kabl HAMA USB Charging station, 6 ports
SKU:
116061
Na stanju
56.16KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | https://de.hama.com/00121966/hama-usb-charging-station-6-ports-for-tablets-and-smartphones?bySearch=00121966 |
| Komplet | https://de.hama.com/00121966/hama-usb-charging-station-6-ports-for-tablets-and-smartphones?bySearch=00121966 |
Stativ HAMA POCKET za mobitel
SKU:
116058
Na stanju
25.12KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maksimalna visina stalka: 20cm |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 24 |
Držač za mobitel HAMA za auto
SKU:
116052
Na stanju
32.00KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Nosač za mobitel |
| Broj stranica za ispis | Univerzalni držač za MP3 playere, mobilne telefone i PDA / ručna računala / GPS, itd. |
| Komplet | Nosač za mobitel |
| Brzina čitanja | 24 |
Mikser sa posudom Electrolux ESM3310
SKU:
116042
Na stanju
135.07KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/esm3310/ |
| Broj stranica za ispis | 2 postavke brzine, Tradicionalna mutilica |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/esm3310/ |
| Brzina čitanja | 24 M |
| Dimenzije | Neto težina, kg: 2,505 |
| Garancija | Mikser sa posudom |
Toner HP black 89A
SKU:
116013
Na stanju
528.79KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | lj m507/m528 |
| Broj stranica za ispis | 5.000 str |
| Komplet | lj m507/m528 |