Prikaz 8101–8112 od 9485 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Skener CANON P-215II
Na stanju
837.18KM Sa PDV-om
SKU:
108655
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | CMOS CIS |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | do 20 str/min |
| Dimenzije | , 15 ppm/30 ipm |
| Garancija | A4 |
Toner HP black 650A
Na stanju
799.12KM Sa PDV-om
SKU:
108627
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP COLOR LASERJET CP5525 |
| Broj stranica za ispis | 13.500 str |
| Komplet | HP COLOR LASERJET CP5525 |
Skener CANON DR-M160II
Na stanju
1,637.95KM Sa PDV-om
SKU:
108583
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Stolni skener |
| Broj stranica za ispis | CMOS CIS |
| Komplet | Stolni skener |
| Brzina čitanja | više od 40 str/min |
| Dimenzije | 60 ppm/120 ipm |
| Garancija | A4 |
Maintenance Box EPSON T619300 za Txx00/F6000
Na stanju
223.72KM Sa PDV-om
SKU:
108566
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | / |
| Broj stranica za ispis | T619300 |
| Komplet | / |
| Brzina čitanja | Epson SureColor SC-T5000/SC-T7000/SC-T3000/SC-T3000/SC-T5000/SC-T7000/SC-F6000/SC-T3200/SC-T3200 |
| Dimenzije | SureColor SC-T5200D/SC-T7200/SC-T5200/SC-P20000/SC-T3200 |
| Garancija | – |
Objektiv CANON EFS10-18 IS STM
Na stanju
583.53KM Sa PDV-om
SKU:
108542
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | širokokutni |
| Broj stranica za ispis | 4.5-5.6 |
| Komplet | širokokutni |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | EF-S |
| Garancija | 74,6 x 72,0 |
Tinta HP yellow 711 3 PACK
Na stanju
203.23KM Sa PDV-om
SKU:
108533
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | yellow |
| Broj stranica za ispis | DESIGNJET T520 |
| Komplet | yellow |
| Brzina čitanja | 29ml |
Tinta CANON PFI-106 Photo Grey
Na stanju
276.03KM Sa PDV-om
SKU:
108507
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | photo grey |
| Broj stranica za ispis | IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | photo grey |
| Brzina čitanja | IPF6300,IPF6350 |
| Dimenzije | 130ml |
Tinta CANON PFI-106 Grey
Na stanju
276.03KM Sa PDV-om
SKU:
108506
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | grey |
| Broj stranica za ispis | IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | grey |
| Brzina čitanja | IPF6300,IPF6350 |
| Dimenzije | 130ml |
Tinta CANON PFI-106 Blue
Na stanju
276.03KM Sa PDV-om
SKU:
108505
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | blue |
| Broj stranica za ispis | IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | blue |
| Brzina čitanja | IPF6300,IPF6350 |
| Dimenzije | 130ml |