Prikaz 8809–8820 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
ASUS TUF A15 FA506NCG-HN185 15.6″FHD 144Hz,Ryzen 7 7445HS 16GB DDR5, 512GB, 3050 4GB
SKU:
FA506NCG-HN185
Na stanju
2,283.84KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Gigabyte Gaming Monitor 27″ OLED, 2560×1440 (QHD), 500 Hz 300cd/m2; 1000cd/m2, 1.5M:1, speaker
SKU:
AORUS FO27Q5P
Na stanju
2,283.84KM Sa PDV-om| Brend | Gigabyte |
|---|---|
| Garancija | 24m |
MFP Epson EcoTank L15150
SKU:
119325
Na stanju
2,286.12KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | do 40 str/min |
| Dimenzije | 32 Stranica/min Monokrom (obični papir), 22 Stranica/min Colour (obični papir) |
| Garancija | DA |
Laptop ASUS Vivobook S14 M3407KA-SF030 14″FHD+OLED R5 AI 330 4C/8T 16GB s1TB BACKLIT ALU-GRY 2Y+RUKS
SKU:
126588
Na stanju
2,304.04KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms response time, Refresh rate 60Hz, 300nits, Glossy display |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen AI 5 |
| Komplet | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms response time, Refresh rate 60Hz, 300nits, Glossy display |
| Brzina čitanja | -330 Krackan, 4-Cores/8Threads, Processor Architecture1x Zen 5 , 3x Zen 5c, Up to 4.5 GHz, L2 Cache 4 MB, L3 Cache 8 MB. |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | , 16GB DDR5 on board + 1x DDR5 SO-DIMM slot. |
Projektor EPSON EB-994F
SKU:
126838
Na stanju
2,304.97KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 4.100 lumena |
| Broj stranica za ispis | 3LCD |
| Komplet | 4.100 lumena |
| Brzina čitanja | 1080p |
| Dimenzije | USB 2.0-A, USB 2.0 tipa B (samo usluga), RS-232C, Ethernet sučelje (100 Base-TX/10 Base-T), Bežični LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac, VGA ulaz (2x), VGA izlaz, |
| Garancija | 16.000 : 1 |
MFP CANON imageRunner 2425 Bundle
SKU:
122719
Na stanju
2,305.25KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
Laptop HP ProBook 4 G1iR 16 i7/24G/512G/FreeDOS (B9ZL3ET)
SKU:
127001
Na stanju
2,305.25KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Dijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core 7 |
| Komplet | Dijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB |
| Brzina čitanja | 150U (do 5,4 GHz uz tehnologiju Intel® Turbo Boost, 12 MB L3 predmemorije, 10 jezgri, 12 niti |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR5-5600 MT/s od 24 GB (1 x 24 GB), 2 SODIMM |
Laptop HP ProBook 4 G1iR 16 i7/16G/1T/FreeDOS (C38L8AT)
SKU:
127524
Na stanju
2,305.25KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Dijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core 7 |
| Komplet | Dijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB |
| Brzina čitanja | 150U (do 5,4 GHz uz tehnologiju Intel® Turbo Boost, 12 MB L3 predmemorije, 10 jezgri, 12 niti |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB), 2 SODIMM |