Prikaz 8821–8832 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
ASUS Vivobook 16 V3607VU-RP201 Intel Core 5 201H, 16GB, 1TB 4050 6GB, 16″ WUXGA AG 144Hz
SKU:
V3607VU-RP201
Na stanju
2,312.39KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Dell Pro Slim QCS1250 i3/16/51
SKU:
BTO004_QCS1250_UBU
Na stanju
2,468.58KM Sa PDV-om| Brend | DELL |
|---|---|
| Garancija | 3G |
Samsung S25,12+256,Silver ShAndroid 15, OneUI 76,2″ display,50/10/12/12 MP cam
SKU:
SM-S931BZSGEUC
Na stanju
2,316.95KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Memorija | Type C |
| Garancija | 24m |
HP Pro Tower 290 G9 i71370013700,16Gb,512GB,Win 11 pro,DVDRW,Wlan,peirferija,3god, HDMI,VGA
SKU:
623Q3ET#BED
Na stanju
2,482.27KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Memorija | 13700 |
| Garancija | 36M |
Samsung 27″Odyssey G60SF 500HzQHD 2560×1440, OLED, 0.03ms300cd, 2xHDMI, DP, 2xUSB
SKU:
LS27FG602SUXEN
Na stanju
2,340.94KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Memorija | 178/178 |
| Garancija | 24m |
Dell Pro 16|C5 120U|16GB
SKU:
BTO010_PC16250_UBU
Na stanju
2,353.78KM Sa PDV-om| Brend | DELL |
|---|---|
| Garancija | 3G |
Fotoaparat CANON EOS R50 V+RF-S14-30 PZ CONTENT CREATOR 5GHZ
SKU:
126837
Na stanju
2,361.49KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 25,5 mil pixela |
| Komplet | 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | Ne |
Ugradbena ploča ELECTROLUX ECC8344 indukcija+napa
SKU:
126107
Na stanju
2,520.00KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | indukcija sa integrisanom napom |
| Broj stranica za ispis | 4 + Bridge |
| Komplet | indukcija sa integrisanom napom |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 810×520 |
| Garancija | 3+2y |