Prikaz 8833–8844 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
BOSCH Kombinovani hladnjak Serie 4| No Frost, A++(E), DE, H:184L, Z:76L, 177CM, 35dB
SKU:
KIN86VFE0
Na stanju
2,522.30KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
ACER Nitro ANV15-41-R8MS15,6″144HZ/R7-7735HS/16GB/512RTX 4050
SKU:
NH.QSGEX.007
Na stanju
2,368.06KM Sa PDV-om| Brend | Acer |
|---|---|
| Memorija | RTX 4050 |
| Garancija | 24m |
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920×1200), Ultra 5 235U, 1x16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Integrated GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD HDR+IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, Backlit kb, Ubunut, 3Yr
SKU:
BTO106_PC14250_EMEA_UBU-56
Na stanju
2,368.06KM Sa PDV-omEaton 5PX EBM 72V | Extended Battery Module | Rack/Tower | 2U
SKU:
5PXEBM72RT2UG2
Na stanju
3,317.28KM Sa PDV-om| Brend | Eaton |
|---|---|
| Garancija | 2G |
COMTRADE Gamer 5600x 50605600x,B550,16GB 3600,5060 8GB,1TB M.2,G20 + 650W
SKU:
5600X/B550/5060/16
Na stanju
2,527.29KM Sa PDV-om| Brend | CT Computers |
|---|---|
| Memorija | B550 |
| Garancija | 24m |
Hladnjak za vino DUNAVOX Home-48
SKU:
126387
Na stanju
2,529.42KM Sa PDV-om| Brend | DUNAVOX |
|---|---|
| Boja | Vinski |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Vinski |
| Brzina čitanja | G |
| Dimenzije | 84,5 cm |
| Garancija | 540 x 845 x 540 mm |
Laptop ASUS Expertbook B5 B5604CVA-WB51C1X 16″FHD+ 60Hz IC5-120U 10C/12T 16GB DDR5 s512GB BACKLIT 3Y
SKU:
125287
Na stanju
2,376.84KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WUXGA (1920 x 1200) 16:10, 60Hz, Anti-glare display |
| Broj stranica za ispis | Intel Core 5 |
| Komplet | WUXGA (1920 x 1200) 16:10, 60Hz, Anti-glare display |
| Brzina čitanja | 120U 1.4 GHz (12MB Cache, up to 5.0 GHz, 10 Cores) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR5 SO-DIMM, 2x DDR5 SO-DIMM slots |
Acer Nitro Lite NL16-71G-75Y416″WUXGA/i7-13620H/16GB/5124050
SKU:
NH.DAEEX.004
Na stanju
2,382.33KM Sa PDV-om| Brend | Acer |
|---|---|
| Garancija | 24m |
BOSCH indukcijska ploča Serie 8|, 80 cm, bez okvira, FlexIndZone, DirectSelect Premium, ES
SKU:
PXE801DC1E
Na stanju
2,539.88KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Acer Nitro V 15 AI R5/16/512/315.6 FHD, AMD Ryzen 5 7640HS16GB DDR5, RTX 3050 6GB, BL KB, WiFi6+BT
SKU:
NH.QV5EX.001
Na stanju
2,383.76KM Sa PDV-om| Brend | Acer |
|---|---|
| Garancija | 24m |
BOSCH Samostojecii zamrzivačINOX, Serie 4|, 242L, 39 dB186 cm x 60 cm, NoFrost
SKU:
GSN36VIEP
Na stanju
2,540.33KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |