Prikaz 8893–8904 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Ručni Trimmer Dahle 450, 1500mm, A0+
SKU:
113578
Na stanju
3,312.28KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | A0 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | A0 |
| Brzina čitanja | Podržava materijal 55-250 g/m2 |
MFP CANON imageRunner 1643iF v2
SKU:
121192
Na stanju
2,547.91KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i faksiranje |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i faksiranje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 50 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
Reolink NVR snimač+ 8x kamera NVS16-12MD8 4K, 12MP, 16 kanalni NVR, 4TB HDD, 8x kamera
SKU:
126867
Na stanju
2,736.28KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu 16-kanalni NVR POE + 8x kamera |
| Broj stranica za ispis | kamere 12 MB 1/2.49″ CMOS senzor, Objektiv: f=4.0 mm; F=1.6, sa IR-cut filterom |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu 16-kanalni NVR POE + 8x kamera |
| Brzina čitanja | 4512X2512, Video format: H.265, Vidno polje: Horizontalno: 93°, Vertikalno: 49° |
| Dimenzije | NVR snimači/kompleti 4TB HDD uključen, + 8x kamera |
| Garancija | PoE max 25W snage po portu, podržani standard: IEEE 802.3af/at |
Synology SSD SNV5420-800G M.2 2280 NVMe SYNOLOGY V1.0
SKU:
SNV5420-800G
Na stanju
2,631.04KM Sa PDV-omSynology NAS RS422+, rack, AMD Ryzen R1600, 2GB DDR4, 4-bay, USB, LAN 2x1GbE, 1U, 1 x Gen3 x2 network upgrade slot, 3-year hardware warranty.
SKU:
RS422PLUS
Na stanju
2,631.04KM Sa PDV-omApple MacBook Air 13.6: STARLIGHT/M4 10C CPU/8C GPU/16GB/256GB-CRO
SKU:
MW0Y3CR/A
Na stanju
2,567.89KM Sa PDV-omHP ProBook 14 G1iR /C7/24/1TB14″FHD, Core 7 150U 1.8/5.4GHz24GB DDR5, 1TB SSD, W11Pro, BL KB
SKU:
C86PHET
Na stanju
2,567.89KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Garancija | 12m |
Philips 65”OLED770 4K TitanAmbilight s 3 strane; 2.1 HDMI; P5 AI perfect; panel 120 HZ
SKU:
65OLED770/12
Na stanju
2,336.36KM Sa PDV-om| Brend | Philips |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Sony 75” S39BP BRAVIA 3Google TV; 4K HDR procesor X14K Ultra HD; HDR; Triluminos Pro;
SKU:
K75S39B.CEI
Na stanju
2,336.36KM Sa PDV-om| Brend | Sony |
|---|---|
| Garancija | 24m |