Prikaz 8917–8928 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Dell Pro Micro QCM1250, Intel Ultra 5 235T, 1x 16GB DDR5 512GB GB PCIe M.2, Wi-Fi 6E+BT 5.3, Front: 1x USB C 3.2, 1x USB 3.2, Back: 2x USB 3.2, 2x USB 2.0, HDMI, DP, RJ45, USB KB/Mouse, W11Pro, 3Yr
SKU:
BTO106_QCM1250_EMEA-56
Na stanju
2,766.70KM Sa PDV-omTV TCL QLED 85P7K
SKU:
127723
Na stanju
2,364.54KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 215 cm (85″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 215 cm (85″) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
Ploter CANON iPF TM-255 sa postoljem
SKU:
123239
Na stanju
2,608.58KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | GIS/CAD |
| Broj stranica za ispis | A1 |
| Komplet | GIS/CAD |
| Brzina čitanja | WiFi |
| Dimenzije | ,mreža,USB |
| Garancija | 5 |
Dell Pro Tower QCT1250|i5
SKU:
BTO010_QCT1250_UBU
Na stanju
2,786.47KM Sa PDV-om| Brend | DELL |
|---|---|
| Garancija | 3G |
BOSCH KIN96VFD0 Ugradbeni hladnjak Serie 4|, 193.5cm HH:215L, Z: 75L,NoFrost
SKU:
KIN96VFD0
Na stanju
2,790.92KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Fotoaparat CANON R10 + RF-S 18-150 IS STM
SKU:
121787
Na stanju
2,625.27KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Printer EPSON SureColor SC-P900
SKU:
125839
Na stanju
2,625.27KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | USB, Ethernet, Wi-Fi direct |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 120 listova standard |
HP ProBook 4 G1i 14/U7/24GB/1T14″ FHD, U7 255U 1.7/5.2GHz24GB DDR5, 1TB, W11Pro, Backlit, Fingerp
SKU:
C92S0ET
Na stanju
2,626.42KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Garancija | 36M |
Gigabyte 5070 Ti Windforce OC V2 16GB GDDR7, 256-bit,
SKU:
GV-N507TWF3OCV2-16GD
Na stanju
2,691.00KM Sa PDV-om| Brend | Gigabyte |
|---|---|
| Garancija | 36M |
Sony 75” S35BP BRAVIA 3Google TV; 4K HDR procesor X14K Ultra HD; HDR; Triluminos Pro;
SKU:
K75S35B.CEI
Na stanju
2,394.51KM Sa PDV-om| Brend | Sony |
|---|---|
| Memorija | Da |
| Garancija | 24m |
Sony 55” XR55B BRAVIA 5XR Processor; Mini LED; HDR;4K Ultra HD; 32GB memorije; SPC 10 kredi
SKU:
K55XR55B.CEI
Na stanju
2,394.51KM Sa PDV-om| Brend | Sony |
|---|---|
| Garancija | 24m |