Prikaz 8929–8940 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Dell Pro 16 PC16250/U5 235U/16
SKU:
BTO105_PC16250_EMEA
Na stanju
2,633.55KM Sa PDV-om| Brend | DELL |
|---|---|
| Garancija | 3G |
Apple Watch Ultra 3 Cellular 49mm Natural Titanium Case with Natural Titanium Milanese Loop – Large
SKU:
MF0E4SE/A
Na stanju
2,633.55KM Sa PDV-omTCL 75″C7K 4K QD-Mini LED TV144Hz Google TV; Game Master;Audio BANG & OLUFSEN; HDR Premium;
SKU:
75C7K
Na stanju
2,401.30KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Garancija | 24m |
ThinkBook 16 G8 IAL, 16'' WUXGA (1920×1200) IPS 300 nits AG, Ultra 5 225U, 12C, 16GB DDR5, 512GB SSD M.2, Intel Intg, 1080p IR Cam + Mic, WLAN + BT, 2xUSB 3.2, 1xUSB 3.2 Type C, 1xUSB THB 4, HDMI, SD reader, RJ-45, FPR, Backlit Kb, 45WH, Win 11 Pro, 3Yr
SKU:
21SK0076SC
Na stanju
2,640.54KM Sa PDV-omDell Pro 14 PC14250/U5 235U/16
SKU:
BTO106_PC14250_UBU
Na stanju
2,640.69KM Sa PDV-om| Brend | DELL |
|---|---|
| Garancija | 3G |
Ugr. ploča sa integr. napom Electrolux KCC83443
SKU:
122713
Na stanju
2,819.32KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcija sa integrisanom napom |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 + Bridge |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |
Dell Tower ECT1250, Intel Ultra 7 265, 1x 16GB RAM DDR5, 1TB SSD PCIe M.2, WiFi 6+BT 5.2, Front: 1x USB C 3.2, 1x USB 3.2, 2x USB 2.0, SD Card, Back: 2x USB 3.2, 2x USB 2.0, HDMI, DP, RJ45, No KB/Mouse, 180W, Ubuntu 3Yr
SKU:
ECT1250_ARLS_102_UBU-56
Na stanju
2,842.75KM Sa PDV-omShredder Dahle 510L plus,17 listova,P5,100l
SKU:
113902
Na stanju
3,470.01KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 2 x 15 mm |
| Broj stranica za ispis | 17-19 listova |
| Komplet | 2 x 15 mm |
| Brzina čitanja | 100 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Printer HP Color LaserJet Pro CP5225n A3
SKU:
108972
Na stanju
2,675.30KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 20 str/min |
| Garancija | Mreža |