Prikaz 8965–8976 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
BOSCH perilica rublja Serie 8|, 9 kg, 1400 rpm, Iron Assist, Mini load, ActiveWater Plus
SKU:
WGB24410BY
Na stanju
2,969.76KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
DJI Mini 5 pro FMC ( RC2)
SKU:
CP.MA.00000894.01
Na stanju
2,975.70KM Sa PDV-om| Brend | DJI |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Yealink MTouch E2, konferencijski kontrolni panel, zaslon osjetljiv na dodir 8″
SKU:
126182
Na stanju
2,979.94KM Sa PDV-om| Brend | Yealink |
|---|---|
| Boja | predstavitev |
| Broj stranica za ispis | Teams |
| Komplet | predstavitev |
| Brzina čitanja | Žično |
Acer Swift Go 16 OLED16″OLED/Ultra 7 155U/16GB/1TBWin 11 Home
SKU:
NX.KWNEX.001
Na stanju
2,810.61KM Sa PDV-om| Brend | Acer |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Acer Nitro ANV16-42-R9NE16″/R5 240/16GB/1TB/5050/8GB
SKU:
NH.U1HEX.00C
Na stanju
2,824.82KM Sa PDV-om| Brend | Acer |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Giljotina Dahle 846, 430mm, A3, 600 listova
SKU:
113620
Na stanju
3,675.06KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 430 mm |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | 430 mm |
| Brzina čitanja | 600 listova |
| Dimenzije | Ne |
HP Victus 15-fa2123nm15.6 FHD, i7-13620H 2.4/4.912GB DDR5, 512GB SSD, RTX 5060 8GB
SKU:
C8NH6EA
Na stanju
2,840.53KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Garancija | 12m |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 85″ Q7F
SKU:
127528
Na stanju
2,586.27KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 215 cm (85″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 215 cm (85″) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
Giljotina Dahle 580, 815mm, A2
SKU:
113610
Na stanju
3,706.61KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | https://www.dahle-office.com/en/products/office-machines/detail/product/show/professional-workshop-guillotine-for-cuttin |
| Broj stranica za ispis | 815 mm |
| Komplet | https://www.dahle-office.com/en/products/office-machines/detail/product/show/professional-workshop-guillotine-for-cuttin |
| Brzina čitanja | A2 |
| Dimenzije | Ne |
HP Victus 15-fa2125nm15.6 FHD, Core 5- 210H24GB DDR5, 512GB SSD, RTX 5060 8GB
SKU:
C28LMEA
Na stanju
2,853.37KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Garancija | 12m |