Prikaz 9013–9024 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Frižider ELECTROLUX sa zamrzivačem NSC7P751ES
SKU:
126417
Na stanju
3,198.96KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|
Projektor EPSON EB-2250U
SKU:
112288
Na stanju
3,013.41KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovni |
| Broj stranica za ispis | Od 4600 do 6000 lumena |
| Komplet | Poslovni |
| Brzina čitanja | 5000 Lumena |
| Dimenzije | 3LCD |
| Garancija | WUXGA, 1920×1200 |
BOSCH Perilica-Sušilica rublja Serie 6|, 9 KG/ 6 KG, D,1400 RPM, 70 dB,
SKU:
WNG24401BY
Na stanju
3,219.52KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Fotoaparat CANON R7 BODY
SKU:
121785
Na stanju
3,023.81KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 32,5 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | RF |
LG 34″ OLED GXD UltraGear MonRGB, 800R, WQHD, 240Hz, 0.03msDP, 2xHDMI, 2xUSB, 2x7W Speaker
SKU:
34GX900A-B
Na stanju
3,029.02KM Sa PDV-om| Brend | LG |
|---|---|
| Garancija | 36M |
Shredder Dahle 706,5 listova,P7,60l
SKU:
113626
Na stanju
3,943.19KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 1 x 4,7 mm |
| Broj stranica za ispis | 5 listova |
| Komplet | 1 x 4,7 mm |
| Brzina čitanja | 60 litara |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Printer CANON imagePROGRAF PRO1100
SKU:
125951
Na stanju
3,064.91KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | A2 |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 20 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
Objektiv CANON RF24-105mm 4L IS USM
SKU:
116446
Na stanju
3,066.06KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | zoom |
| Broj stranica za ispis | specijalni |
| Komplet | zoom |
| Brzina čitanja | 4.0 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | 77mm |
Sony 55″ XR80A BRAVIA 8Google TV; XR procesor; OLED;120Hz panel; 4K HDR; HDR; SPC 10
SKU:
K55XR8APAEP
Na stanju
2,790.91KM Sa PDV-om| Brend | Sony |
|---|---|
| Garancija | — |