Prikaz 9061–9072 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Sony Alpha 6700 Body only
SKU:
ILCE6700B.CEC
Na stanju
3,496.78KM Sa PDV-om| Brend | Sony |
|---|---|
| Memorija | Nema |
| Garancija | 24m |
HP EB8G1i14 U7 255U 14 32GB/1T14″ FHD, U7 255U 1.7/5.2GHz32GB DDR5, 1TB, W11Pro, Backlit KB
SKU:
AD4H4ET
Na stanju
3,281.59KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Garancija | 36M |
Philips 85″PUS8510 4K Titan OS
SKU:
85PUS8510/12
Na stanju
2,985.71KM Sa PDV-om| Brend | Philips |
|---|---|
| Garancija | 24m |
HP EB8G1i16 U7 258V 16 32GB/1T16″ FHD, U7 258V 2.2/4.8GHz32GB DDR5, 1TB SSD, W11P, BL KB, fingerp
SKU:
AD2Y5ET
Na stanju
3,281.59KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Memorija | Da |
| Garancija | 36M |
HP EB8G1i14 U7 258V 14 32GB/1T14″ FHD, U7-258V 2.2/4.8GHz32GB DDR5, 1TB, Backlit, WiFi7, Win11Pro
SKU:
A37MGET
Na stanju
3,281.59KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Memorija | Da |
| Garancija | 36M |
TCL 85″C6K 4K QD-Mini LED TV144Hz Google TV; Game Master;Dolby Atmos; Onkyo 2.1; HDR Premium;
SKU:
85C6K
Na stanju
2,985.71KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Garancija | 24m |
BOSCH Indukcijska VENTILACIONAPloča Serie | 4, 60 cm(Old model PIE611B15E)
SKU:
PVS611B16E
Na stanju
3,524.18KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Projektor Epson EB-L265F
SKU:
122816
Na stanju
3,334.98KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Od 4600 do 6000 lumena |
| Broj stranica za ispis | 4600 lumena |
| Komplet | Od 4600 do 6000 lumena |
| Brzina čitanja | Laser |
| Dimenzije | FHD, 1920 x 1080 |
| Garancija | USB 2.0-A, USB 2.0 Type B (Service Only), RS-232C, Ethernet interface (100 Base-TX / 10 Base-T), Wireless LAN IEEE 802.1 |
Projektor Epson EB-L260F
SKU:
122817
Na stanju
3,334.98KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Od 4600 do 6000 lumena |
| Broj stranica za ispis | 4600 lumena |
| Komplet | Od 4600 do 6000 lumena |
| Brzina čitanja | Laser |
| Dimenzije | FHD, 1920 x 1080 |
| Garancija | USB 2.0-A, USB 2.0, RS-232C, Ethernet sučelje (100 Base-TX/10 Base-T), Wi-Fi Direct, VGA ulaz (2x), VGA izlaz, Kompozitn |
MFP CANON imageRunner 2425i
SKU:
118839
Na stanju
3,336.55KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |