Prikaz 9085–9096 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Apple Watch Ultra 3Cellular 49mm BlackTitanium Case L vel
SKU:
WATC00028
Na stanju
3,425.76KM Sa PDV-om| Brend | Apple |
|---|---|
| Memorija | Da |
| Garancija | — |
BOSCH pećnica Serie 8|CRNA, Dodavanje PARE,A+, MlazPare, AutoOFF,Glasovne naredbe,Hidroliza
SKU:
HRG7361B1
Na stanju
3,666.70KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
TV TCL Premium OQ-MiniLED 85C7K
SKU:
127722
Na stanju
3,133.96KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 215 cm (85″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 215 cm (85″) |
| Brzina čitanja | QD – MiniLED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
Hladnjak za vino DUNAVOX Home-50
SKU:
126388
Na stanju
3,680.82KM Sa PDV-om| Brend | DUNAVOX |
|---|---|
| Boja | Vinski |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Vinski |
| Brzina čitanja | G |
| Dimenzije | 137 cm |
| Garancija | 480 x 1.295 x 470 mm |
Gigabyte NB Gaming A16 i7-13620H, 5060 16″FHD 165Hz, 16GB, 1TB
SKU:
GAM A16 CVHI3EE894SD
Na stanju
3,482.86KM Sa PDV-om| Brend | Gigabyte |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Ploter EPSON SureColor SC-T3100M-MFP
SKU:
118563
Na stanju
3,515.86KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | multifunkcijski uređaj |
| Broj stranica za ispis | A1 |
| Komplet | multifunkcijski uređaj |
| Brzina čitanja | WiFi |
| Dimenzije | 2.400 x 1.200 DPI |
| Garancija | 4 |
Laptop ASUS Zenbook 14 UM3406KA-PP059W 14″3K OLED 120Hz RAI7-350 8C/16T 16G DDR5 s1TB BACKLIT BLK-AL
SKU:
125944
Na stanju
3,517.33KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 35,5 cm (14,0”) |
| Broj stranica za ispis | 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms, 120Hz refresh rate, 600nits HDR peak brightness, Glossy display |
| Komplet | 35,5 cm (14,0”) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen AI 7 |
| Dimenzije | 350 Processor 2.0GHz (24MB Cache, up to 5.0GHz, 8 cores, 16 Threads); AMD XDNA NPU up to 50TOPS |
| Garancija | 16 GB |
Samsung S25 ULTRA 12+256,BlackAndroid 15, OneUI 76,9″ display,200/50/50/10 MP cam
SKU:
SM-S938BZKDEUC
Na stanju
3,538.81KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Memorija | Da |
| Garancija | 24m |
Samsung S25 ULTRA 12+256,SilveAndroid 15, OneUI 76,9″ display,200/50/50/10 MP cam
SKU:
SM-S938BZSDEUC
Na stanju
3,538.81KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Memorija | 2 |
| Garancija | 24m |