Prikaz 9121–9132 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Eaton Tripplite Multi-Device Charging Cart, 36 AC Outlets, Chromebooks and Laptops, 230V, Schuko Black, 2yr warranty
SKU:
CSCXS36AC
Na stanju
4,725.45KM Sa PDV-omHP OmniBook X Flip 14-fm0015nn14″ OLED, U7-258V 2.2/4.8GHz32GB DDR5, 1TB SSD, Backlit, W11Home
SKU:
C84DXEA
Na stanju
3,709.81KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Garancija | 36M |
Sony 85” S35BP BRAVIA 3Google TV; 4K HDR procesor X14K Ultra HD; HDR; Triluminos Pro;
SKU:
K85S35BP.CEI
Na stanju
3,392.26KM Sa PDV-om| Brend | Sony |
|---|---|
| Garancija | 24m |
MFP CANON imageRunner 2224iF
SKU:
122669
Na stanju
3,761.20KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i faksiranje |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i faksiranje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
Gigabyte 5080 Gaming OC 16G16GB GDDR7, 256-bit,3x DP, 1x HDMI
SKU:
GV-N5080GAMING OC-16
Na stanju
3,861.00KM Sa PDV-om| Brend | Gigabyte |
|---|---|
| Garancija | 36M |
BOSCH perilica rublja Serie 8|,10 kg, I-DOS,A,IronAssist,1400 rpm,HomeConnect
SKU:
WGB254A2BY
Na stanju
4,024.67KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
COMTRADE Core i5 14400 Quadro14400,B760,32GB DDR5, A1000 8GB,1TB M.2,Chieftec case+750W
SKU:
14400/B760/32/A1000
Na stanju
4,027.61KM Sa PDV-om| Brend | CT Computers |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Sony 65″ XR80A BRAVIA 8Google TV; XR procesor; OLED;120Hz panel; 4K HDR; HDR; SPC 10
SKU:
K65XR8APAEP
Na stanju
3,440.26KM Sa PDV-om| Brend | Sony |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Canon iPF TM-350 ploter 36″
SKU:
6246C003AA
Na stanju
3,782.61KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Memorija | Ne |
| Garancija | 12m |
BOSCH perilica rublja Serie 8|,11kg,1600rpm,I-Dos,IronAsistA,72dB; Bubanj: 70L
SKU:
WGB266A4BY
Na stanju
4,065.66KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
MFP CANON imageRunner C1533iF
SKU:
119845
Na stanju
3,821.87KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 40 str/min |
| Dimenzije | 33 ppm |
| Garancija | DA |