Prikaz 9169–9180 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
HP OMEN 16-ap0036nn16” 2K, R7 AI 2.0/5.0GHz16GB DDR5, 512GB SSD, RTX 5070 8GB, DOS
SKU:
BY0B5EA
Na stanju
4,139.46KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Memorija | Da |
| Garancija | 24m |
Asus PA32UCDM monitor,
SKU:
90LM03HE-B01K70
Na stanju
4,144.02KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Memorija | 178/178 |
| Garancija | 36M |
Hladnjak za vino DUNAVOX Flow-32D
SKU:
126394
Na stanju
4,553.87KM Sa PDV-om| Brend | DUNAVOX |
|---|---|
| Boja | Vinski |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Vinski |
| Brzina čitanja | G |
| Dimenzije | 82,5 cm |
| Garancija | 380 x 825 x 563 mm |
PRESTIGIO SOLUTIONS Multiboard 65" Light+ Series UHD 4K, Android 11, Wi-Fi, 40TP, NFC, Camera, touch pen
SKU:
PSMB068P650
Na stanju
4,561.48KM Sa PDV-omAcer Nitro ANV17-41-R92Z17,3″/R7 260/32GB/1TB SSD5070
SKU:
NH.QZKEX.001
Na stanju
4,280.77KM Sa PDV-om| Brend | Acer |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Philips 65”OLED820 4K GoogleAmbilight s 3 strane; 2.1 HDMI; P5 AI perfect; panel 120 HZ
SKU:
65OLED820/12
Na stanju
3,894.80KM Sa PDV-om| Brend | Philips |
|---|---|
| Garancija | — |
Acer Nitro V 16 AI R7/16/1TB/16” 2K, R7-260 3.8/5.1GHz16GB DDR5, 1TB SSD, RTX 5070 8GB, Linux
SKU:
NH.U1FEX.008
Na stanju
4,280.77KM Sa PDV-om| Brend | Acer |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Smart-UPS APC, 2200VA, Rckm 2U, 230V, 8x IEC C13+2x IEC C19, SmartConnect Port+SmartSlot, AVR, LCD
SKU:
122863
Na stanju
4,609.01KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | 2200VA/1980W |
| Broj stranica za ispis | 230V |
| Komplet | 2200VA/1980W |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 3h |
| Garancija | SmartConnect Port+SmartSlot, AVR, LCD |
Hladnjak za vino DUNAVOX Flow-39
SKU:
126393
Na stanju
4,652.74KM Sa PDV-om| Brend | DUNAVOX |
|---|---|
| Boja | Vinski |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Vinski |
| Brzina čitanja | F |
| Dimenzije | 82,2 cm |
| Garancija | 595 x 822 x 560 mm |