Prikaz 9277–9288 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G615LP-S5054 16″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB DDR5 s1TB RTX 5070-8G
Na stanju
6,793.22KM Sa PDV-om
SKU:
126292
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | , 2x SO-DIMM slots, 16GB DDR5-5600 SO-DIMM x2 |
Laptop ASUS Zenbook Duo14 UX8406CA-PZ042X 14″3K OLED TOUCH 120Hz U9-285H 16C/16T 32GB DDR5 s2TB W11p
Na stanju
6,793.22KM Sa PDV-om
SKU:
126692
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 35,5 cm (14,0”) |
| Broj stranica za ispis | 3K (2880 x 1800) OLED 16:10, Touch screen, 120Hz, 500nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Komplet | 35,5 cm (14,0”) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13 |
| Garancija | 32 GB |
Projektor Epson EB-L735U
Na stanju
6,908.62KM Sa PDV-om
SKU:
122569
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Više od 6000 lumena |
| Broj stranica za ispis | 7000 lumena |
| Komplet | Više od 6000 lumena |
| Brzina čitanja | Laser |
| Dimenzije | WUXGA, 1920×1200 |
| Garancija | USB 2.0-A, USB 2.0, RS-232C, Ethernet sučelje (100 Base-TX/10 Base-T), Bežični LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5), Bežič |
Fotoaparat CANON R6III V5 RF24-105MM STM
Na stanju
6,952.01KM Sa PDV-om
SKU:
126851
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 32.5 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | 32.5 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R5 Body 5 GHz
Na stanju
7,001.12KM Sa PDV-om
SKU:
122440
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8 cm (3,15″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Ploter Epson SureColor SC-T5100M MFP
Na stanju
7,097.03KM Sa PDV-om
SKU:
119802
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | printer 36-inčni |
| Broj stranica za ispis | GIS/CAD |
| Komplet | printer 36-inčni |
| Brzina čitanja | A0 |
| Dimenzije | WiFi |
| Garancija | 2.400 x 1.200 dpi |
TCL 98″C8K 4K QD-Mini LED TV144Hz Google TV; ZeroBorder;Audio BANG & OLUFSEN; HDR Premium 5000;
Na stanju
6,479.21KM Sa PDV-om
SKU:
98C8K
MFP LEXMARK CX951 +ladica + postolje
Na stanju
7,137.00KM Sa PDV-om
SKU:
127182
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje i skeniranje |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A3+ |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | 35 str/min(mono), 35 str/min (boja) |