Računari i IT oprema u Banja Luci
Preko 20 godina iskustva u prodaji i servisu IT opreme
- Za fizička i pravna lica
- Vlastiti servis (garantni i vangarantni)
- Brza dijagnostika i pouzdana podrška
Popularne kategorije
NOVO U PONUDI
PALIT 5060 Ti White OC 8GB 8GB GDDR7, 128-bit, 3x DP, 1x HDMI
Na stanju
1,155.38KM Sa PDV-om
SKU:
NE7506TU19P1-GB2062M
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC 16GB GDDR6 128-bit HDMI 2x DP
Na stanju
1,155.23KM Sa PDV-om
SKU:
RX-96TSW16BQ
Philips 65″PUS8200 4K Titan OSAMBILIGHT TV 3 strane; HDR10+Dolby Atmos i DTS:X
Na stanju
1,024.67KM Sa PDV-om
SKU:
65PUS8200/12
Philips 65PUS7810/12 4K QLED TV, 164 cm (65"), Pixel Precise Ultra HD, Titan SMART OS, Dolby Atmos sound. HDR10+
Na stanju
1,024.67KM Sa PDV-om
SKU:
65PUS7810/12
Apple Shopping Event
Pogledajte akcijsku ponudu Apple uređaja
Apple MacBook Air 13.6: MIDNIGHT/M5 10C CPU/8C GPU/16GB/512GB-CRO
3,138.85KM Sa PDV-omApple iPhone 17 256GB Black
2,467.97KM Sa PDV-omLaptopi
Najpoznatiji laptop brendovi na jednom mestu
Laptop ASUS ROG STRIX SCAR 16 G635LX-RW103X 16″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 64G DDR5 s2TB RTX5090 24G
Na stanju
15,043.59KM Sa PDV-om
SKU:
125343
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | https://rog.asus.com/laptops/rog-strix/rog-strix-scar-16-2025/ |
| Broj stranica za ispis | 40,64 cm (16,0”) |
| Komplet | https://rog.asus.com/laptops/rog-strix/rog-strix-scar-16-2025/ |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 64 GB |
Ruksak Hama za kameru “Terra” sivi
Na stanju
79.93KM Sa PDV-om
SKU:
119924
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Reciklirani poliester R-PET |
| Dimenzije | 22 x 13.5 x 22 cm |
| Garancija | 750 g |
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G615LP-S5054 16″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB DDR5 s1TB RTX 5070-8G
Na stanju
6,793.22KM Sa PDV-om
SKU:
126292
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | , 2x SO-DIMM slots, 16GB DDR5-5600 SO-DIMM x2 |
Ruksak ASUS ROG Ranger 16 BP2501 Gaming Backpack
Na stanju
180.78KM Sa PDV-om
SKU:
125848
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 41cm (16,2″) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 41cm (16,2″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester/PU |
| Garancija | 44.00 x 31.00 x 17.00 cm |
Laptop ASUS ROG STRIX SCAR 18 G835LW-SA077W 18″2,5K mLED U9-275HX 24C/24T 64G DDR5 s2TB RTX 5080-16G
Na stanju
12,738.34KM Sa PDV-om
SKU:
125344
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 45,72 cm (18,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, Mini LED, Anti-glare display, G-Sync, ROG Nebula HDR Display |
| Komplet | 45,72 cm (18,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 64 GB |
Kućanski aparati
Ugradbena perilica posuđa Electrolux ESL5315LO
Na stanju
794.57KM Sa PDV-om
SKU:
124206
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | A |
TESLA Veš Mašina WF81480T 8Kg ,1400obr/min 14 programa ,Inverter Motor
Na stanju
918.68KM Sa PDV-om
SKU:
WF81480T
BOSCH Zidna napa Serie 4| A+,SmartHood,687 m3/h, 56 dB(A), TouchSelect
Na stanju
1,698.15KM Sa PDV-om
SKU:
DWK67FN60
Nedavno pregledano