Prikaz 37–48 od 86 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
APC
APC zamjenska baterija APCRBC140
SKU:
125609
Na stanju
1,937.99KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Za UPS SRT10KRMXLT,SRT10KXLT,SRT10KXLI,SRT8KRMXLT,SRT8KXLT,SRT6KXLT,SRT6KRMXLT,SRT5KRMXLT,SRT5KXLT,SURT10000XLT,SURT15KRMXLT,SRT10KRMXLT-10KTF,SRT10KRMXLT30,SRT10KRMXLT-5KTF2,SRT10KRMXLT-A, |
| Broj stranica za ispis | SRT10KRMXLT-IEC,SRT10KRMXLTUS,SRT10KXLT30,SRT10KXLT-5KTF2,SRT10KXLT-IEC |
| Komplet | Za UPS SRT10KRMXLT,SRT10KXLT,SRT10KXLI,SRT8KRMXLT,SRT8KXLT,SRT6KXLT,SRT6KRMXLT,SRT5KRMXLT,SRT5KXLT,SURT10000XLT,SURT15KRMXLT,SRT10KRMXLT-10KTF,SRT10KRMXLT30,SRT10KRMXLT-5KTF2,SRT10KRMXLT-A, |
APC Back-UPS Pro 2200VA for Gaming, 230V, Pure Sinewave, LCD, Black, Schuko
SKU:
125222
Na stanju
1,027.82KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Smart-UPS |
| Broj stranica za ispis | 2200VA/1980W |
| Komplet | Smart-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 8x IEC C13+2x IEC C19 |
Smart-UPS APC 750VA, Tower, 230V, 6x IEC C13
SKU:
125086
Na stanju
1,745.35KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Smart-UPS |
| Broj stranica za ispis | 750VA/500W |
| Komplet | Smart-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 6x IEC C13 |
Easy UPS APC, 1000VA, Montaža na pod/zid, 230V, 4x CEE 7/3 Schuko BE1050G2-GR
SKU:
125005
Na stanju
386.57KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 1000VA/600W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 4x CEE 7/3 Schuko |
Easy UPS APC, 500VA, Montaža na pod/zid, 230V, 6x IEC C13 utičnica, AVR BX500MI
SKU:
125004
Na stanju
200.40KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 500VA/300W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 6x IEC C13 |
UPS APC Easy UPS Rail Kit, SRVRK1
SKU:
124203
Na stanju
84.03KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Prenaponska zaštita |
| Komplet | Prenaponska zaštita |
UPS APC Network Management Card for Easy UPS 1
SKU:
124202
Na stanju
580.49KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Prenaponska zaštita |
| Komplet | Prenaponska zaštita |
Back-UPS APC 750VA, 230V, AVR, IEC Sockets
SKU:
123282
Na stanju
244.35KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 750VA/410W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
Back-UPS APC, 1300VA, Tower, 230V, 8XIEC C13, AVR
SKU:
123162
Na stanju
989.03KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 1300VA/780W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 16 h |
| Garancija | 2min i 8s |
Easy UPS APC 800VA, pod/zid, 230V, 4xCEE 7/3 schuko
SKU:
123149
Na stanju
239.17KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 800VA/450W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, Floor/Wall Mount |