Prikaz 181–192 od 305 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
ASUS
Laptop ASUS Zenbook 14 UM3406KA-PP059W 14″3K OLED 120Hz RAI7-350 8C/16T 16G DDR5 s1TB BACKLIT BLK-AL
Na stanju
3,517.33KM Sa PDV-om
SKU:
125944
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 35,5 cm (14,0”) |
| Broj stranica za ispis | 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms, 120Hz refresh rate, 600nits HDR peak brightness, Glossy display |
| Komplet | 35,5 cm (14,0”) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen AI 7 |
| Dimenzije | 350 Processor 2.0GHz (24MB Cache, up to 5.0GHz, 8 cores, 16 Threads); AMD XDNA NPU up to 50TOPS |
| Garancija | 16 GB |
Torba ASUS ROG Zephyrus G14 torbica/Sleeve za laptop
Na stanju
68.22KM Sa PDV-om
SKU:
125867
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester, Nylon, Vodoodbojni, Reflektirajuća |
| Dimenzije | 31,20 x 22,70 x 1,95 cm |
| Garancija | 170g |
Miš ASUS Wireless MD102 Grey
Na stanju
76.58KM Sa PDV-om
SKU:
125863
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Wireless, RF 2.4GHz, Bluetooth |
| Broj stranica za ispis | mali (do 10 cm) |
| Komplet | Wireless, RF 2.4GHz, Bluetooth |
| Brzina čitanja | 107(L) *60(W) *27.8(H) mm |
| Dimenzije | 800dpi/1000dpi/1600dpi |
| Garancija | siva |
Ruksak ASUS ROG Ranger 16 BP2501 Gaming Backpack
Na stanju
180.78KM Sa PDV-om
SKU:
125848
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 41cm (16,2″) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 41cm (16,2″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester/PU |
| Garancija | 44.00 x 31.00 x 17.00 cm |
Docking ASUS Triple Display USB-C Dock DC300
Na stanju
520.62KM Sa PDV-om
SKU:
125844
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 1 x RJ-45 (Gigabit) port, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A ports (5Gbps), 1 x 3.5mm audio combo jack, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A port (10Gbps/5.0V2.4A), 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C® port (10Gbps/5.0V 3.0A), |
| Broj stranica za ispis | 1x SD card reader, 1x USB 3.2 Gen2 Type-C® port (DP1.4 only), 1x HDMI™ 2.0 port, 1x DisplayPort 1.4 port, 1x Kensington lock, 1x Power button with indicator LED, 1x DC jack (4.5 phi) |
| Komplet | 1 x RJ-45 (Gigabit) port, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A ports (5Gbps), 1 x 3.5mm audio combo jack, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A port (10Gbps/5.0V2.4A), 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C® port (10Gbps/5.0V 3.0A), |
| Brzina čitanja | Windows® 10 or above, Mac OS 13 or later |
| Dimenzije | Dock: 514g±5g, Stand: 95g±5g, |
| Garancija | 160 x 80 x 32 mm |
Miš ASUS Wireless MD102 White
Na stanju
76.58KM Sa PDV-om
SKU:
125862
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Wireless, RF 2.4GHz, Bluetooth |
| Broj stranica za ispis | mali (do 10 cm) |
| Komplet | Wireless, RF 2.4GHz, Bluetooth |
| Brzina čitanja | 107(L) *60(W) *27.8(H) mm |
| Dimenzije | 800dpi/1000dpi/1600dpi |
| Garancija | siva |
MIŠ ASUS MARSHMALLOW MD100 BREZŽIČNi, SIVI
Na stanju
76.58KM Sa PDV-om
SKU:
125861
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Wireless, RF 2.4GHz, Bluetooth |
| Broj stranica za ispis | mali (do 10 cm) |
| Komplet | Wireless, RF 2.4GHz, Bluetooth |
| Brzina čitanja | 107(L) *60(W) *27.8(H) mm |
| Dimenzije | 800dpi/1000dpi/1600dpi |
| Garancija | siva |
Ruksak ASUS ROG Ranger BP1501G Gaming Ruksak 15,6″-16″ Holographic Edition
Na stanju
71.59KM Sa PDV-om
SKU:
125860
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester, Water-Repellent, Lightweight |
| Dimenzije | 38.40 x 26.20 x 3.00 cm |
| Garancija | 480g |
Adapter ASUS AC65-00 (AD10380)/EU
Na stanju
102.93KM Sa PDV-om
SKU:
125859
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 65W USB-C |
| Broj stranica za ispis | 65W USB-C, Input: AC100-240V ~ 50-60Hz 1.5A, |
| Komplet | 65W USB-C |
| Brzina čitanja | Output: DC 5.0V / 3.0A, DC 9.0V / 3.0A, DC 15.0V / 3.0A, DC 20.0V / 3.25A |
| Dimenzije | 218,6 g |
| Garancija | Output Cable:160 cm, Power Cord:90 cm |