Prikaz 205–216 od 307 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
ASUS
Laptop ASUS Zenbook 14 UX3405CA-PZ109X 14″3K OLED TOUCH U9-285H 16C/16T 32G s1TB W11p BACKLIT BLU 2Y
Na stanju
5,215.94KM Sa PDV-om
SKU:
127256
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Touch screen, 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms response time, 120Hz refresh rate, 500nits HDR peak brightness, Glossy display. |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 9 |
| Komplet | Touch screen, 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms response time, 120Hz refresh rate, 500nits HDR peak brightness, Glossy display. |
| Brzina čitanja | 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads) Intel® AI Boost NPU up to 13TOPS” |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | LPDDR5X on board |
Docking ASUS ROG Bulwark DG300 7-in-1 140W HDMI2.1 4K, 10Gbps
Na stanju
446.04KM Sa PDV-om
SKU:
127281
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Broj stranica za ispis | 1 x Upstream port for computer side (TYPE C receptacle), 1 x Downstream port for computer side (Type C receptacle), |
| Komplet | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Brzina čitanja | 1 x MIC in port, 1 x Audio out port, 3 x USB 3.0 port up to 10Gbps, 1 x USB 3.0 Charging port, 1 x Smart card reader, |
| Dimenzije | 1 x VGA port, 1 x Standard HDMI port2.0, 1 x 10/100/1000M LAN port, 1 x DC-in jack, 1x Thunderbolt 3.0,2 x Display 1.4 |
| Garancija | 99mmx161.5mmx40.6mm |
Laptop ASUS Zenbook S 16 UM5606GA-SR226X 16″3K OLED TOUCH 120Hz R9Ai-465 10C/20T 32GB DDR s2TB W11p
Na stanju
5,701.26KM Sa PDV-om
SKU:
127252
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | OLED WQXGA+(WQ+) 2880*1800 16:10 Bend+500nits(HDR 1100nits) Glare DCI-P3:100% |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen AI 9 |
| Dimenzije | 465 Processor 2.0GHz (34MB Cache, up to 5.0GHz, 10 cores, 20 Threads) AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS” |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS Zenbook S 16 UM5606WA-RJ324X 16″3K 120Hz OLED RAI9-HX370 12C/24T 32GB s2TB 980M W11p GRY
Na stanju
6,065.24KM Sa PDV-om
SKU:
126691
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | TOUCH Screen OLED WQXGA+(WQ+) 2880X1800 16:10 Bend+400nits(HDR) Glare DCI-P3:100% |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen AI 9 |
| Dimenzije | HX 370 Procesor 2,00 GHz (36MB, do 5,10 GHz, 12 jeder, 24 niti);AMD AI do 81 TOPs |
| Garancija | 32 GB |
Laptop Asus Zenbook 14 UX3405CA-QL595 14″FHD+OLED TOUCH 60Hz U7-255H 16C/16T 16GB DDR5 s1TB BACKLIT
Na stanju
3,638.66KM Sa PDV-om
SKU:
126689
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Touch screen, OLED WUXGA(WU) 1920X1200 16:10 Bend+400nits(HDR) Glare DCI-P3:100%, 60Hz refresh rate |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | Touch screen, OLED WUXGA(WU) 1920X1200 16:10 Bend+400nits(HDR) Glare DCI-P3:100%, 60Hz refresh rate |
| Brzina čitanja | 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | LPDDR5X on board, dual-channel memory. |
Laptop ASUS Vivobook S16 S3607CA-RP036 16″FHD+ 144Hz U7-255H 16C/16T 16GB DDR5 s1TB BACKLIT GRY-ALU
Na stanju
2,910.69KM Sa PDV-om
SKU:
126688
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio, 144Hz refresh rate, Anti-glare display, IPS-level Panel, LED Backlit |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio, 144Hz refresh rate, Anti-glare display, IPS-level Panel, LED Backlit |
| Brzina čitanja | 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13 |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | DDR5 on board |
Laptop ASUS Zenbook Duo14 UX8406CA-PZ042X 14″3K OLED TOUCH 120Hz U9-285H 16C/16T 32GB DDR5 s2TB W11p
Na stanju
6,793.22KM Sa PDV-om
SKU:
126692
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 35,5 cm (14,0”) |
| Broj stranica za ispis | 3K (2880 x 1800) OLED 16:10, Touch screen, 120Hz, 500nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Komplet | 35,5 cm (14,0”) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13 |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG Strix G16 G615JMR-RV063 16″FHD+ 165Hz i7-14650HX 16C/24T 32GB DDR5 s1TB RTX 5060 8GB
Na stanju
5,458.60KM Sa PDV-om
SKU:
126616
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare display, G-Sync |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i7 |
| Komplet | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare display, G-Sync |
| Brzina čitanja | 14650HX 2.2 GHz (30MB Cache, up to 5.2 GHz, 16 cores, 24 Threads) |
| Dimenzije | 32 GB |
| Garancija | 1 TB |
Laptop ASUS Vivobook S14 M3407KA-SF030 14″FHD+OLED R5 AI 330 4C/8T 16GB s1TB BACKLIT ALU-GRY 2Y+RUKS
Na stanju
2,304.04KM Sa PDV-om
SKU:
126588
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms response time, Refresh rate 60Hz, 300nits, Glossy display |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen AI 5 |
| Komplet | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms response time, Refresh rate 60Hz, 300nits, Glossy display |
| Brzina čitanja | -330 Krackan, 4-Cores/8Threads, Processor Architecture1x Zen 5 , 3x Zen 5c, Up to 4.5 GHz, L2 Cache 4 MB, L3 Cache 8 MB. |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | , 16GB DDR5 on board + 1x DDR5 SO-DIMM slot. |
Laptop ASUS Zenbook 14 UX3405CA-QL596 14″FHD+ OLED TOUCH U7-255H 16C/16T 16G s1TB BACKLIT ALU BLU 2Y
Na stanju
3,238.27KM Sa PDV-om
SKU:
126449
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Touch screen, WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 60Hz refresh rate, 500nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | Touch screen, WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 60Hz refresh rate, 500nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Brzina čitanja | 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | LPDDR5X on board, dual-channel memory. |
Laptop ASUS ProArt P16 H7606WP-ME011X 16″4K OLED TOUCH RAI9-HX 370 12C/24T 64GB DDR5 s2TB RTX5070 8G
Na stanju
9,705.11KM Sa PDV-om
SKU:
126304
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | EBiRrpbgj1w |
| Broj stranica za ispis | 40,64 cm (16,0”) |
| Komplet | EBiRrpbgj1w |
| Brzina čitanja | 4K (3840 x 2400) OLED 16:10 aspect ratio, Touch screen, 500nits HDR peak brightness, 60Hz, 0.2ms, Glossy display |
| Dimenzije | AMD Ryzen AI 9 |
| Garancija | Windows 11 Pro |
Laptop ASUS ROG STRIX G18 G815LM-S9025 18″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB s1TB RTX 5060 8G
Na stanju
6,550.56KM Sa PDV-om
SKU:
126296
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 45,72 cm (18,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 45,72 cm (18,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | , 2x SO-DIMM slots, 16GB DDR5-5600 SO-DIMM x2, Memory Max.64GB |