Prikaz 217–228 od 307 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
ASUS
Torba ASUS ROG Zephyrus G14 torbica/Sleeve za laptop
Na stanju
207.45KM Sa PDV-om
SKU:
126293
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester, Nylon, Vodoodbojni, Reflektirajuća |
| Dimenzije | 31,20 x 22,70 x 1,95 cm |
| Garancija | 170g |
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G615LP-S5054 16″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB DDR5 s1TB RTX 5070-8G
Na stanju
6,793.22KM Sa PDV-om
SKU:
126292
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | , 2x SO-DIMM slots, 16GB DDR5-5600 SO-DIMM x2 |
Laptop ASUS ROG STRIX SCAR 16 G635LW-RW007W 16″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 64G DDR5 s2TB RTX5080 16G
Na stanju
12,495.68KM Sa PDV-om
SKU:
126279
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | https://rog.asus.com/laptops/rog-strix/rog-strix-scar-16-2025/ |
| Broj stranica za ispis | 40,64 cm (16,0”) |
| Komplet | https://rog.asus.com/laptops/rog-strix/rog-strix-scar-16-2025/ |
| Brzina čitanja | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, Mini LED, 1200nits, Anti-glare display, G-Sync, ROG Nebula HDR Display, Pantone Validated |
| Dimenzije | Intel Core Ultra 9 |
| Garancija | Windows 11 Home |
Ruksak ASUS ROG Ranger BP2500 Gaming Backpack
Na stanju
192.92KM Sa PDV-om
SKU:
126276
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | 1680D |
| Dimenzije | 340 x 470 x 160 mm |
| Garancija | 24 mjeseca |
Laptop ASUS ROG STRIX G18 G815LR-S9043W 18″2,5K OLED 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB s2TB RTX 5070Ti 12G
Na stanju
8,491.82KM Sa PDV-om
SKU:
126275
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 45,72 cm (18,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 45,72 cm (18,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 32 GB |
Ruksak ASUS AX4600 VIVO 3IN1 BACKPACK/S/HB/16//BK/
Na stanju
107.98KM Sa PDV-om
SKU:
126272
| Brend | ASUS |
|---|
Miš ASUS Wireless MD101 White
Na stanju
96.07KM Sa PDV-om
SKU:
126271
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Wireless, RF 2.4GHz, Bluetooth |
| Broj stranica za ispis | mali (do 10 cm) |
| Komplet | Wireless, RF 2.4GHz, Bluetooth |
| Brzina čitanja | 107(L) *60(W) *27.8(H) mm |
| Dimenzije | 800dpi/1000dpi/1600dpi |
| Garancija | siva |