Prikaz 241–252 od 307 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
ASUS
Ruksak ASUS ROG Ranger 16 BP2501 Gaming Backpack
Na stanju
180.78KM Sa PDV-om
SKU:
125848
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 41cm (16,2″) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 41cm (16,2″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester/PU |
| Garancija | 44.00 x 31.00 x 17.00 cm |
Docking ASUS Triple Display USB-C Dock DC300
Na stanju
520.62KM Sa PDV-om
SKU:
125844
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 1 x RJ-45 (Gigabit) port, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A ports (5Gbps), 1 x 3.5mm audio combo jack, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A port (10Gbps/5.0V2.4A), 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C® port (10Gbps/5.0V 3.0A), |
| Broj stranica za ispis | 1x SD card reader, 1x USB 3.2 Gen2 Type-C® port (DP1.4 only), 1x HDMI™ 2.0 port, 1x DisplayPort 1.4 port, 1x Kensington lock, 1x Power button with indicator LED, 1x DC jack (4.5 phi) |
| Komplet | 1 x RJ-45 (Gigabit) port, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A ports (5Gbps), 1 x 3.5mm audio combo jack, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A port (10Gbps/5.0V2.4A), 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C® port (10Gbps/5.0V 3.0A), |
| Brzina čitanja | Windows® 10 or above, Mac OS 13 or later |
| Dimenzije | Dock: 514g±5g, Stand: 95g±5g, |
| Garancija | 160 x 80 x 32 mm |
Adapter ASUS AC65-00 (AD10380)/EU
Na stanju
102.93KM Sa PDV-om
SKU:
125859
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 65W USB-C |
| Broj stranica za ispis | 65W USB-C, Input: AC100-240V ~ 50-60Hz 1.5A, |
| Komplet | 65W USB-C |
| Brzina čitanja | Output: DC 5.0V / 3.0A, DC 9.0V / 3.0A, DC 15.0V / 3.0A, DC 20.0V / 3.25A |
| Dimenzije | 218,6 g |
| Garancija | Output Cable:160 cm, Power Cord:90 cm |
Adapter ASUS 120W AD120-00C (A17-120P2A)/EU
Na stanju
117.86KM Sa PDV-om
SKU:
125855
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 120W DC Adapter |
| Broj stranica za ispis | AC100-240V ~ 50-60Hz 2.0A, DC Plug O 4.5mm, DC 20.0V / 6.0A |
| Komplet | 120W DC Adapter |
| Brzina čitanja | 329g |
| Dimenzije | 138*68.5*23.5 MM, |
| Garancija | 12 |
Torba ASUS ROG Archer Messenger 14 (BC2000)
Na stanju
123.91KM Sa PDV-om
SKU:
125850
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | TPU Cordura Polyester |
| Dimenzije | 29.00 x 18.00 x 2.00 cm |
| Garancija | 620g |
DOCKING ASUS DC201 DUAL 4K USB-C DOCK
Na stanju
252.11KM Sa PDV-om
SKU:
125846
Ruksak ASUS ROG Archer ErgoAir BP3800 Gaming
Na stanju
399.17KM Sa PDV-om
SKU:
125843
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | UkDALT_mROw |
| Broj stranica za ispis | 45,72 cm (18″) |
| Komplet | UkDALT_mROw |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 39.90 x 29.40 x 3.08 cm |
TASTATURA + MIŠ Set ASUS U2000 žična crna, 1000 dpi, 150cm.
Na stanju
48.73KM Sa PDV-om
SKU:
125754
| Brend | ASUS |
|---|
Torba ASUS BC1004 ROG Archer torba za nošenje
Na stanju
68.22KM Sa PDV-om
SKU:
125761
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Broj stranica za ispis | 200D najlon + sendvič mrežasta tkanina |
| Komplet | Crna |
| Brzina čitanja | 27,5 x 21 x 9 cm (D x Š x V) |
| Dimenzije | 205g |
| Garancija | 12 |
Adapter ASUS AD45-00C 45W Adapter 4.5 PHI .5×3.0mm
Na stanju
73.10KM Sa PDV-om
SKU:
125760
| Brend | ASUS |
|---|