Prikaz 13–17 od 17 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Braun Photo Technik
Stativ BRAUN LightWeight 160S
Na stanju
78.51KM Sa PDV-om
SKU:
116425
| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 160cm; min: 57cm; torba uključena |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | , težina 1200g; nosivost: 5kg |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
Stativ BRAUN LightWeight 145S
Na stanju
71.37KM Sa PDV-om
SKU:
116424
| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 145cm; min: 51cm; torba uključena |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | , težina 900g, maks kap, 3,5kg |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
Stativ BRAUN LightWeight 3001S
Na stanju
67.09KM Sa PDV-om
SKU:
116420
| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 157cm; min: 55cm; torba uključena |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | , težina 1100g; nosivost: 5kg |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
Stativ BRAUN LightWeight 130S
Na stanju
64.23KM Sa PDV-om
SKU:
116423
| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 135cm; min 48cm, torba uključena |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Stativ BRAUN LightWeight BLT 100S
Na stanju
22.84KM Sa PDV-om
SKU:
116422
| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 110 cm; min: 40 cm, torba uključena |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | , težina: 500 g; nosivost: 2 kg |
| Dimenzije | 12 mjeseci |