Prikaz 1–12 od 329 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Adapteri i Kablovi
Lenovo ThinkSystem Broadcom 57504 10/25GbE SFP28 4-Port Ethernet Adapter
Na stanju
1,474.20KM Sa PDV-om
SKU:
4XC7A80567
Broadcom 57414 Dual Port 10/25GbE SFP28, OCP NIC 3.0 Customer Install
Na stanju
1,088.10KM Sa PDV-om
SKU:
540-BCOR-56
Docking ASUS DC510 TBT5 DOCK/EU
Na stanju
1,042.74KM Sa PDV-om
SKU:
127287
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Broj stranica za ispis | 1 x Upstream port for computer side (TYPE C receptacle), 1 x Downstream port for computer side (Type C receptacle), |
| Komplet | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Brzina čitanja | 1 x MIC in port, 1 x Audio out port, 3 x USB 3.0 port up to 10Gbps, 1 x USB 3.0 Charging port, 1 x Smart card reader, |
| Dimenzije | 1 x VGA port, 1 x Standard HDMI port2.0, 1 x 10/100/1000M LAN port, 1 x DC-in jack, 1x Thunderbolt 3.0,2 x Display 1.4 |
| Garancija | 99mmx161.5mmx40.6mm |
DELL EMC Broadcom 57416 Dual Port 10Gb, Base-T, PCIe Adapter, Low Profile, Customer Install
Na stanju
982.80KM Sa PDV-om
SKU:
540-BBVM-56
Anker Thunderbolt 5 Docking Station Gray 14-in-1 Thunderbolt 5 Dock
Na stanju
981.05KM Sa PDV-om
SKU:
A83B53A1
Lenovo ThinkSystem X710-DA2 PCIe 10Gb 2-Port SFP+ Ethernet Adapter
Na stanju
956.48KM Sa PDV-om
SKU:
7ZT7A00537
Docking HP Thunderbolt 4 Ultra 280W G6 (AW5M5UT)
Na stanju
909.98KM Sa PDV-om
SKU:
126662
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 1x USB-C (Thunderbolt 4)1x USB-C 3.1/3.2 Gen 2 / Supports 15 W Power Delivery3x USB-A 3.1/3.2 Gen 22x USB-A 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1 |
| Broj stranica za ispis | 1x HDMI 2.1, 2x DisplayPort 1.4, 1x RJ45 (2.5 GbE) |
| Komplet | 1x USB-C (Thunderbolt 4)1x USB-C 3.1/3.2 Gen 2 / Supports 15 W Power Delivery3x USB-A 3.1/3.2 Gen 22x USB-A 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1 |
| Brzina čitanja | Resolution up to 8K |
| Dimenzije | 4 Displays Supported:5120 x 2880 at 60 Hz (Single)3840 x 2160 at 60 Hz (Dual)2560 x 1440 at 60 Hz (Triple)3840 x 2160 at 60 Hz (Quad) |
| Garancija | 12.1 x 12.1 x 4.95 cm |
Lenovo ThinkSystem Broadcom 57414 10/25GbE SFP28 2-port OCP Ethernet Adapter
Na stanju
895.05KM Sa PDV-om
SKU:
4XC7A08237
Inter-Tech ST-7214 Network adapter PCIe 2.1 x8 10Gb Ethernet x 2 77773009
Na stanju
875.75KM Sa PDV-om
SKU:
77773009
Docking ASUS DC500 TRIPLE 4K TBT4 DOCK/EU
Na stanju
833.90KM Sa PDV-om
SKU:
127286
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Broj stranica za ispis | 1 x Upstream port for computer side (TYPE C receptacle), 1 x Downstream port for computer side (Type C receptacle), |
| Komplet | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Brzina čitanja | 1 x MIC in port, 1 x Audio out port, 3 x USB 3.0 port up to 10Gbps, 1 x USB 3.0 Charging port, 1 x Smart card reader, |
| Dimenzije | 1 x VGA port, 1 x Standard HDMI port2.0, 1 x 10/100/1000M LAN port, 1 x DC-in jack, 1x Thunderbolt 3.0,2 x Display 1.4 |
| Garancija | 99mmx161.5mmx40.6mm |
Docking HP Thunderbolt 4 Ultra 180W G6 (9X481UT)
Na stanju
753.33KM Sa PDV-om
SKU:
127671
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | bps signaling rate; 1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4); 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate (charging); 1 HDMI 2.1; 2 DisplayPort™ 1.4; 1 RJ-45 (2.5 GbE) |
| Broj stranica za ispis | 790 g |
| Komplet | bps signaling rate; 1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4); 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate (charging); 1 HDMI 2.1; 2 DisplayPort™ 1.4; 1 RJ-45 (2.5 GbE) |
| Brzina čitanja | 12.1 x 12.1 x 4.95 cm |