Prikaz 1–12 od 33 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Stolice
Stolica Gaming HP OMEN Citadel
Na stanju
919.63KM Sa PDV-om
SKU:
119017
| Brend | Spirit of gamer |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Broj stranica za ispis | sa crvenim dodacima |
| Komplet | Crna |
| Brzina čitanja | Dodatno obložena površina za sjedenje, izvrsna potpora za sjedenje, podesiva leđa i naslon za ruke |
| Dimenzije | U paketu jastuk za lumbalni dio i jastuk za vrat, nosivost 125 kg |
| Garancija | 96 x 42 x 73 cm |
LORGAR CHA41, Ergonomic Gaming Chair Advanced, premium anti-stain fabric, Black/purple
Na stanju
583.54KM Sa PDV-om
SKU:
LRG-CHA41-BK-PR
LORGAR CHA41, Ergonomic Gaming Chair Advanced, premium anti-stain fabric, Black/white
Na stanju
583.54KM Sa PDV-om
SKU:
LRG-CHA41-BK-WH
LORGAR CHA41, Ergonomic Gaming Chair Advanced, premium anti-stain fabric, Blue
Na stanju
583.54KM Sa PDV-om
SKU:
LRG-CHA41-BL
LORGAR CHA41, Ergonomic Gaming Chair Advanced, premium anti-stain fabric, Grey
Na stanju
583.54KM Sa PDV-om
SKU:
LRG-CHA41-GY
Gaming stolica – Spirit of gamer – DEMON RED
Na stanju
533.81KM Sa PDV-om
SKU:
113915
| Brend | Spirit of gamer |
|---|---|
| Boja | Visokokvalitetna PVC koža, uključuje 2 jastuka za vrat i lumbalno, podesive naslone za ruke s 2D visine |
| Broj stranica za ispis | U paketu su 2 jastuka za vrat i lumbalni dio5 gumirani kotači rotirajućih 360 stupnjeva, nosivost do 120 kg |
| Komplet | Visokokvalitetna PVC koža, uključuje 2 jastuka za vrat i lumbalno, podesive naslone za ruke s 2D visine |
| Brzina čitanja | 19 kg |
| Dimenzije | 51 cm x 132 cm x 70 cm |
Gaming stolica – Spirit of gamer – DEMON BLUE
Na stanju
533.81KM Sa PDV-om
SKU:
113914
| Brend | Spirit of gamer |
|---|---|
| Boja | Visokokvalitetna PVC koža, uključuje 2 jastuka za vrat i lumbalno, podesive naslone za ruke s 2D visine |
| Broj stranica za ispis | U paketu su 2 jastuka za vrat i lumbalni dio5 gumirani kotači rotirajućih 360 stupnjeva, nosivost do 120 kg |
| Komplet | Visokokvalitetna PVC koža, uključuje 2 jastuka za vrat i lumbalno, podesive naslone za ruke s 2D visine |
| Brzina čitanja | 19 kg |
| Dimenzije | 51 cm x 132 cm x 70 cm |
Gaming stolica – Spirit of gamer – DEMON BLACK
Na stanju
533.81KM Sa PDV-om
SKU:
113913
| Brend | Spirit of gamer |
|---|---|
| Boja | Visokokvalitetna PVC koža, uključuje 2 jastuka za vrat i lumbalno, podesive naslone za ruke s 2D visine |
| Broj stranica za ispis | U paketu su 2 jastuka za vrat i lumbalni dio5 gumirani kotači rotirajućih 360 stupnjeva, nosivost do 120 kg |
| Komplet | Visokokvalitetna PVC koža, uključuje 2 jastuka za vrat i lumbalno, podesive naslone za ruke s 2D visine |
| Brzina čitanja | 19 kg |
| Dimenzije | 51 cm x 132 cm x 70 cm |
Gaming stol Spirit of gamer NEON – CRVENA
Na stanju
480.88KM Sa PDV-om
SKU:
119016
| Brend | Spirit of gamer |
|---|---|
| Boja | sa crvenim obrubom |
| Broj stranica za ispis | Visokokvalitetna PVC koža, integrirana funkcija nagiba slabinskog dijela, podešavanje naslona |
| Komplet | sa crvenim obrubom |
| Brzina čitanja | Nosivost do 100 kg |
| Dimenzije | 19 kg |
| Garancija | 12 mjeseci |