Prikaz 1–12 od 76 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
TORBE
Torba ASUS ROG Zephyrus G14 torbica/Sleeve za laptop
Na stanju
207.45KM Sa PDV-om
SKU:
126293
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester, Nylon, Vodoodbojni, Reflektirajuća |
| Dimenzije | 31,20 x 22,70 x 1,95 cm |
| Garancija | 170g |
Torba Port TOKYO III 15,4″ za laptop i mobilni printer
Na stanju
150.70KM Sa PDV-om
SKU:
107615
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 37,0 x 29,0 x 6,0 cm laptop; 37,0 x 29,0 x 8,0 cm printer/projektor |
| Garancija | 1,898 kg |
Torba ASUS ROG Archer Messenger 14 (BC2000)
Na stanju
123.91KM Sa PDV-om
SKU:
125850
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | TPU Cordura Polyester |
| Dimenzije | 29.00 x 18.00 x 2.00 cm |
| Garancija | 620g |
Torba HP modularna za laptop 15,6 inča (9J497AA)
Na stanju
111.38KM Sa PDV-om
SKU:
125097
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Zelena |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | 100% polyester |
| Dimenzije | 435 x 125 x 308 mm |
| Garancija | 1140 g |
Torba za laptop vodootporna HAMA “Perth” 15,6”
Na stanju
104.83KM Sa PDV-om
SKU:
120586
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyurethane |
| Dimenzije | 39 x 8.5 x 29 cm |
| Garancija | 574g |
Torba PORT Yosemite ECO TL 15″ (do 39,6 cm ) siv
Na stanju
103.52KM Sa PDV-om
SKU:
119653
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | 62% recikliran (r-PET, PET) |
| Dimenzije | 38,5 x 26 x 3,5 cm |
| Garancija | 578g |