Prikaz 1–12 od 223 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Brother
Printer BROTHER HL-1110E
Na stanju
182.71KM Sa PDV-om
SKU:
123995
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 20 str/min |
| Garancija | USB |
Uređaj za etiketiranje BROTHER PT-E920BT
Na stanju
827.89KM Sa PDV-om
SKU:
127394
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | Težina: 1.17 kg |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | 20 mm u sekundi |
| Dimenzije | 138 x 94 x 138 mm |
Uređaj za etiketiranje BROTHER PT-E720BT
Na stanju
323.17KM Sa PDV-om
SKU:
127393
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | Težina: 0,64 kg |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | 20 mm u sekundi |
| Dimenzije | 128 x 67 x 128 mm |
MFP BROTHER MFC-J3960DW
Na stanju
1,044.86KM Sa PDV-om
SKU:
127385
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | Kopiranje, ispis, skeniranje, faks |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | A3+ |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | 31 str/min(mono), 30 str/min(boja) |
MFP BROTHER MFC-J3660DW
Na stanju
799.34KM Sa PDV-om
SKU:
127383
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | Kopiranje, ispis, skeniranje, faks |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | A3+ |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | 31 str/min(mono), 30 str/min(boja) |
MFP BROTHER MFC-L6710DW
Na stanju
1,597.54KM Sa PDV-om
SKU:
124565
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | Kopiranje, Faks, Ispis, Skeniranje |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | do 50 str/min |
MFP BROTHER ??MFC-L8690CDW
Na stanju
1,253.83KM Sa PDV-om
SKU:
127645
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | Kopiranje, Faks, Ispis, Skeniranje |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | 31 str/min mono i boja |
MFP BROTHER DCP-T436W
Na stanju
435.08KM Sa PDV-om
SKU:
127435
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | Ispis, Skeniranje, Kopiranje |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | 16 str/min |
MFP BROTHER MFC-T930DW
Na stanju
747.96KM Sa PDV-om
SKU:
127522
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | Kopiranje, ispis, skeniranje, faks |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | 17 str/min (mono) |
Printer za naljepnice BROTHER TD-4550DNWB
Na stanju
1,313.21KM Sa PDV-om
SKU:
127521
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Težina: 2.08kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | do 152 mm/s |
| Dimenzije | do 152 mm/s |
| Garancija | 36 mjeseci |
Printer za naljepnice BROTHER TD-2130N
Na stanju
487.60KM Sa PDV-om
SKU:
127520
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Rezolucija ispisa: 300 dpi; Maksimalna širina ispisa: 56 mm |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | 152,4 mm/s |
| Dimenzije | 152,4 mm/s |
| Garancija | 36 mjeseci |
Printer za naljepnice BROTHER TD-4420DNFC
Na stanju
1,680.90KM Sa PDV-om
SKU:
127389
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Težina: 2,49 kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | do 203 mm/s |
| Dimenzije | 180 x 255 x 154,5 mm |