Prikaz 205–216 od 223 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Brother
MFP BROTHER ??MFC-L3740CDW
Na stanju
938.66KM Sa PDV-om
SKU:
124019
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje, skeniranje i faks |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | do 18 str/min |
MFP BROTHER DCP-L5510DW
Na stanju
971.78KM Sa PDV-om
SKU:
124007
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje i skeniranje |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | do 48 str/min |
Printer BROTHER PJ-762 mobilni termalni
Na stanju
997.75KM Sa PDV-om
SKU:
125446
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Termalni |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | Termalni |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 8 str/min |
| Garancija | Bluetooth, USB |
Printer BROTHER PJ-822 mobilni termalni
Na stanju
999.18KM Sa PDV-om
SKU:
125447
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Termalni |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | Termalni |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 13,5 str/min |
| Garancija | USB |
Printer za naljepnice BROTHER PT-P950NW
Na stanju
1,043.71KM Sa PDV-om
SKU:
126139
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Težina1.51kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | 60 mm po sekundi |
| Dimenzije | 118 x 192 x 146 mm |
MFP BROTHER MFC-J3960DW
Na stanju
1,044.86KM Sa PDV-om
SKU:
127385
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | Kopiranje, ispis, skeniranje, faks |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | A3+ |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | 31 str/min(mono), 30 str/min(boja) |
Skener BROTHER ADS-4500W
Na stanju
1,052.85KM Sa PDV-om
SKU:
124426
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Domaća i poslovna upotreba |
| Broj stranica za ispis | Stolni skener |
| Komplet | Domaća i poslovna upotreba |
| Brzina čitanja | CIS |
| Dimenzije | do 35 str/min |
| Garancija | A4 |
Printer BROTHER PJ-862 mobilni termalni
Na stanju
1,153.34KM Sa PDV-om
SKU:
125448
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Termalni |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | Termalni |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 13,5 str/min |
| Garancija | Bluetooth, USB |
MFP BROTHER ??MFC-L8340CDW
Na stanju
1,173.90KM Sa PDV-om
SKU:
124020
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje, skeniranje i faks |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | do 30 str/min |
MFP BROTHER MFC-L5710DN
Na stanju
1,192.16KM Sa PDV-om
SKU:
124012
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje, skeniranje i faks |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | do 48 str/min |
MFP BROTHER MFC-L8390CDW
Na stanju
1,196.73KM Sa PDV-om
SKU:
124021
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje, skeniranje i faks |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | do 30 str/min |
MFP BROTHER MFC-L5710DW
Na stanju
1,225.28KM Sa PDV-om
SKU:
124013
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje, skeniranje i faks |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | do 48 str/min |