Prikaz 109–120 od 951 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
CANON
Printer CANON LBP243dw II
SKU:
127033
Na stanju
478.18KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 36 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
Printer CANON džepni ZOEMINI 2 WHS
SKU:
127004
Na stanju
228.38KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Rezolucija 313 x 500 dpi , veličina papira:2″ x 3″ , Brzina ispisa oko 50 sekundi po fotografiji , povezivanje Bluetooth , Punjenje USB-C, |
| Broj stranica za ispis | dimenzija:120 x 84 x 21,5 |
| Komplet | Rezolucija 313 x 500 dpi , veličina papira:2″ x 3″ , Brzina ispisa oko 50 sekundi po fotografiji , povezivanje Bluetooth , Punjenje USB-C, |
| Brzina čitanja | 177 g |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
Printer CANON džepni ZOEMINI 2 NVS
SKU:
127003
Na stanju
228.38KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Rezolucija 313 x 500 dpi , veličina papira:2″ x 3″ , Brzina ispisa oko 50 sekundi po fotografiji , povezivanje Bluetooth , Punjenje USB-C, |
| Broj stranica za ispis | dimenzija:120 x 84 x 21,5 |
| Komplet | Rezolucija 313 x 500 dpi , veličina papira:2″ x 3″ , Brzina ispisa oko 50 sekundi po fotografiji , povezivanje Bluetooth , Punjenje USB-C, |
| Brzina čitanja | 177 g |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
D.CAM CANON POWERSHOT PX WH CENV
SKU:
126952
Na stanju
127.04KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 11,7 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 3x |
| Komplet | 11,7 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | microSD/microSDHC/microSDXC |
D.CAM CANON POWERSHOT PX BK CENV
SKU:
126951
Na stanju
127.04KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 11,7 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 3x |
| Komplet | 11,7 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | microSD/microSDHC/microSDXC |
Printer CANON džepni ZOEMINI 2 RGW
SKU:
126950
Na stanju
228.38KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Rezolucija 313 x 500 dpi , veličina papira:2″ x 3″ , Brzina ispisa oko 50 sekundi po fotografiji , povezivanje Bluetooth , Punjenje USB-C, |
| Broj stranica za ispis | dimenzija:120 x 84 x 21,5 |
| Komplet | Rezolucija 313 x 500 dpi , veličina papira:2″ x 3″ , Brzina ispisa oko 50 sekundi po fotografiji , povezivanje Bluetooth , Punjenje USB-C, |
| Brzina čitanja | 177 g |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
OBJEKTIV CANON RF 45MM F1.2 STM
SKU:
126853
Na stanju
1,051.71KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | fiksni |
| Broj stranica za ispis | širokokutni |
| Komplet | fiksni |
| Brzina čitanja | 1.2 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 67mm |
Fotoaparat CANON R6 Mark III Body V5
SKU:
126852
Na stanju
6,110.42KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 32.5 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | 32.5 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R6III V5 RF24-105MM STM
SKU:
126851
Na stanju
6,952.01KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 32.5 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | 32.5 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R6 III V5 RF24-105MM USM
SKU:
126850
Na stanju
8,932.10KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 32,5 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | 32,5 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | DA |
Objektiv CANON RF70-200mm F2.8 L IS USM Z BK
SKU:
126849
Na stanju
7,963.75KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | tele |
| Broj stranica za ispis | 2.8 |
| Komplet | tele |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | RF |
| Garancija | 88,5 x 199 |