Prikaz 205–216 od 955 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
CANON
Tinta CANON PFI-710 Matte Black
SKU:
113823
Na stanju
787.07KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | matte black |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | matte black |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 700ml |
Tinta CANON PFI-710 Magenta
SKU:
113822
Na stanju
787.07KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | magenta |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | magenta |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 700ml |
Tinta CANON PFI-710 Yellow
SKU:
113821
Na stanju
787.07KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | yellow |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | yellow |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 700ml |
Tinta CANON PFI-710 Black
SKU:
113820
Na stanju
787.07KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 700ml |
Toner CANON CRG-040HY
SKU:
111654
Na stanju
782.33KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | yellow |
| Broj stranica za ispis | i-SENSYS LBP-710Cx / i-SENSYS LBP-712Cx |
| Komplet | yellow |
| Brzina čitanja | 10000 str |
Toner CANON CRG-040HM
SKU:
111653
Na stanju
782.33KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | magenta |
| Broj stranica za ispis | i-SENSYS LBP-710Cx / i-SENSYS LBP-712Cx |
| Komplet | magenta |
| Brzina čitanja | 10000 str |
Toner CANON CRG-040HC
SKU:
111652
Na stanju
782.33KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | i-SENSYS LBP-710Cx / i-SENSYS LBP-712Cx |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | 10000 str |
Bubanj CANON C-EXV 29 Black
SKU:
106075
Na stanju
772.87KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | IRA C5030 |
| Broj stranica za ispis | IRA C5035 |
| Komplet | IRA C5030 |
| Brzina čitanja | 169.000 str |
Objektiv CANON EFS10-18 IS STM
SKU:
108542
Na stanju
583.53KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | širokokutni |
| Broj stranica za ispis | 4.5-5.6 |
| Komplet | širokokutni |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | EF-S |
| Garancija | 74,6 x 72,0 |
Bubanj CANON C-EXV 32/33
SKU:
103356
Na stanju
725.55KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV33 |
| Broj stranica za ispis | iR2520 |
| Komplet | BCEXV33 |
| Brzina čitanja | iR2530i |
Printer CANON i-SENSYS LBP246DW
SKU:
127032
Na stanju
555.26KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 43 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |