Prikaz 1–12 od 246 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Mašina za veš ELECTROLUX EW6F2282E
SKU:
127608
Na stanju
812.83KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1200 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Štednjak ELECTROLUX LKR64023AW
SKU:
127568
Na stanju
1,110.94KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Štednjak ELECTROLUX LKR64020BX
SKU:
127567
Na stanju
1,143.79KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Štednjak ELECTROLUX LKR62001CW
SKU:
127566
Na stanju
957.62KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Sušilica ELECTROLUX EW6D384AE
SKU:
127482
Na stanju
1,197.33KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica ELECTROLUX KOEBP39H
SKU:
127414
Na stanju
1,089.04KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Troslojna |
Samostojeća mašina za suđe ELECTROLUX ESA47210SX
SKU:
127413
Na stanju
1,109.72KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | siva |
| Garancija | A |
Samostojeća mašina za suđe ELECTROLUX ESA47210SW
SKU:
127412
Na stanju
977.09KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | A |
Mašina za veš ELECTROLUX EWZF541BE
SKU:
127366
Na stanju
1,011.17KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 10 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 10 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Aparat za kafu ELECTROLUX E8EC1-8SW
SKU:
127119
Na stanju
1,093.90KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e8ec1-8sw/ |
| Broj stranica za ispis | Duljina kabla: 0.8 m |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e8ec1-8sw/ |
| Brzina čitanja | 60 mjeseci |
| Dimenzije | 2200 W |