Prikaz 37–48 od 246 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Štednjak Electrolux LKR64022MK
SKU:
126593
Na stanju
1,220.45KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
MAŠINA ZA VEŠ ELECTROLUX EWZF528WE
SKU:
126582
Na stanju
792.14KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1200 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 14min rapid, 30min wash, 60min wash, Anti Allergy Vapour, pamuk, tamna odjeća, osjetljivo, Denim, Eco 40-60, ispiranje, centrifuga/ odvodnja, Sport Wear, sintetika, vuna |
Usisivač Electrolux EPF61RR, sa vrećicom
SKU:
126514
Na stanju
198.34KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 251 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Razina buke cijelog usisivača, dB(A)76 |
| Dimenzije | Prosječna godišnja potrošnja električne energije (kWh)27.7 |
| Garancija | 5,72 kg |
Ugradbena pećnica Electrolux EOH4P56BX
SKU:
126513
Na stanju
911.38KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux EES848200L
SKU:
126511
Na stanju
1,078.09KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 14 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | Plutajući prekidač |
Hladnjak Electrolux 600 LNT6ME46X3
SKU:
126509
Na stanju
2,387.36KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Siva + Inox vrata sa premazom protiv otisaka prstiju |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | već od 190 cm |
| Garancija | 128 l |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF6P70X
SKU:
126507
Na stanju
928.42KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna metalik |
| Garancija | DA |
Frižider ELECTROLUX sa zamrzivačem NSC7P751ES
SKU:
126417
Na stanju
3,198.96KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|
Frižider ELECTROLUX sa zamrzivačem LNT5ME36U1
SKU:
126425
Na stanju
1,393.24KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | siva + antifinger inox izgled |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 201 cm |
| Garancija | 94 l |
Ladica za zagrijavanje ELECTROLUX LBD4Z ugradbena
SKU:
126423
Na stanju
1,194.90KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 594 x 530 x 139 mm, za zgradnju 560 x 550 x 141 mm |
| Dimenzije | 60 mjeseci |