Prikaz 133–144 od 809 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
HP
Laptop HP 250 G10 i5/8G/512G/DOS/US keyboard (B39SVAT)
Na stanju
1,420.76KM Sa PDV-om
SKU:
127565
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | diagonal, FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i5 |
| Komplet | diagonal, FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Brzina čitanja | -1334U (do 4,6 GHz sa funkcijom Intel® Turbo BoostTechnology, 12 MB L3 keš memorije, 10 jezgara, 12 niti) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 8 GB DDR4-3200 MT/s (1 x 8 GB), 2 SODIMM |
Laptop HP 17-CN3327 i7/16GB/1T/W11H/US keyb (C0CM3UA)
Na stanju
2,000.71KM Sa PDV-om
SKU:
127543
| Brend | HP |
|---|
Adapter HP 65W Smart AC
Na stanju
73.10KM Sa PDV-om
SKU:
109333
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 65 W Adapter, 4,5mm-7,4mm konektor |
| Broj stranica za ispis | 280 g |
| Komplet | 65 W Adapter, 4,5mm-7,4mm konektor |
| Brzina čitanja | 4.7 x 2.8 x 10.6 cm |
| Dimenzije | 12M |
HP Pro Tower 400 G9 PCIi51250012500,16GB (1x16GB),1TB,FreeDOS,DVDRW,perferija,3godine garancije
Na stanju
2,213.35KM Sa PDV-om
SKU:
881Z9EA
HP Pro Tower 290 G9 i31210012100,8GB,512GB,FreeDOS,periferija,VGA,HDMI,3godine garancije
Na stanju
1,434.60KM Sa PDV-om
SKU:
9M974AT#BED
HP Pro Tower 290 G9 i5125012500,8gB,512gb,frEEdos,NO dvd,periferija,3 godine garancije
Na stanju
1,551.42KM Sa PDV-om
SKU:
9M972AT#BED