Prikaz 313–324 od 813 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
HP
Toner HP black 55X ugovorni Dual Pack
SKU:
124171
Na stanju
0.00KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | M521dn |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | 12.500 stranica po ketridžu |
Miš HP 245 Bluetooth
SKU:
123916
Na stanju
43.16KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optical sensor |
| Dimenzije | 1600dpi |
| Garancija | crna |
Printer HP LaserJet Pro 3003dw
SKU:
123813
Na stanju
484.11KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Laser |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | Laser |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |
Adapter HP HP USB-C to VGA
SKU:
123787
Na stanju
14.93KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP USB-C to RJ45 Adapter |
| Broj stranica za ispis | 0.02 kg |
| Komplet | HP USB-C to RJ45 Adapter |
| Brzina čitanja | 180 x 20.6 x 16.5 mm |
| Dimenzije | 12M |
MFP HP OfficeJet Pro 9730 AiO
SKU:
123784
Na stanju
624.85KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP termalni inkjet |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | HP termalni inkjet |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 34 str/min |
| Garancija | DA |
Adapter HP HDMI na VGA (H4F02AA)
SKU:
123776
Na stanju
49.23KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HDMI to VGA Adapter |
| Broj stranica za ispis | Resolution (maximum)1080P and 720P HD; 1080 x 1920 |
| Komplet | HDMI to VGA Adapter |
| Brzina čitanja | 40 g |
| Dimenzije | 18 x 54 x 160.2 mm |
MFP HP OfficeJet Pro 9720 AiO
SKU:
123743
Na stanju
487.74KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP termalni inkjet |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | HP termalni inkjet |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 34 str/min |
| Garancija | DA |
MFP HP DeskJet 2876 AiO
SKU:
123608
Na stanju
154.09KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP termalni inkjet |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | HP termalni inkjet |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | 7,5 str/min (mono), 5,5 str/min (boja) |
| Garancija | Ne |
Printer HP Color LaserJet 4203dn
SKU:
123562
Na stanju
964.57KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Laser |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | Laser |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |