Prikaz svih 5 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
10 listova
Shredder Dahle PaperSafe 23420,10 listova,P5,25l
Na lageru
906.94KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
119294
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 2 x 15 mm |
| Broj stranica za ispis | 10 listova |
| Komplet | 2 x 15 mm |
| Brzina čitanja | 25 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle PaperSafe 23240,10 listova,P4,25l
Na lageru
417.97KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
119291
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 4 x 12 mm |
| Broj stranica za ispis | 10 listova |
| Komplet | 4 x 12 mm |
| Brzina čitanja | 25 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle PaperSafe 23140,10 listova,P4,12l
Na lageru
283.91KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
119290
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 5 x 18 mm |
| Broj stranica za ispis | 10 listova |
| Komplet | 5 x 18 mm |
| Brzina čitanja | 12 litara |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Ručni Trimmer Dahle 556, 960mm, A1, 10 listova
Na lageru
433.76KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
113587
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | A1 |
| Broj stranica za ispis | 10 listova |
| Komplet | A1 |
| Brzina čitanja | Ne |
Ručni Trimmer Dahle 472,1830mm,A0+, 10 listova
Na lageru
1,498.42KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
113579
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | A0 |
| Broj stranica za ispis | 10 listova |
| Komplet | A0 |
| Brzina čitanja | Ne |