Prikaz svih 2 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
1366 x 768 HD Ready
TV SAMSUNG LED 32″ H5002F
Šifra artikla:
126880
Na lageru
316.36KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 80 cm (32”) |
| Broj stranica za ispis | 1366 x 768 HD Ready |
| Komplet | 80 cm (32”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV TCL QLED 32S4K
Šifra artikla:
126747
Na lageru
309.09KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 80 cm (32”) |
| Broj stranica za ispis | 1366 x 768 HD Ready |
| Komplet | 80 cm (32”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR10, HLG |