Prikaz 1–12 od 14 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Bijela
Frižider Electrolux sa zamrzivačem ENT6ME19S
SKU:
123209
Na stanju
2,190.24KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 188,4 cm; ugradbena 189,4 cm |
| Garancija | 61 l |
Ugradbeni frižider Electrolux sa zamrzivačem ENS6TE19S
SKU:
124585
Na stanju
1,777.75KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 180 cm do 189 cm |
| Garancija | 21 l do 60 l |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB34C672EWW/EK
SKU:
126953
Na stanju
1,080.52KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 185,3 cm |
| Garancija | 114 l |
Frižider ELECTROLUX sa zamrzivačem LNS3LE18S
SKU:
126420
Na stanju
1,158.39KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 177,2 cm |
| Garancija | 73 l |
ZVUČNICI MANHATTAN LED BT
SKU:
125717
Na stanju
11.14KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | 3 W |
| Dimenzije | 150 Hz – 18 kHz |
| Garancija | 60 x 60 x 80 mm |
Samostojeća perilica ELECTROLUX EW8W7607QE
SKU:
125077
Na stanju
1,973.65KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | D |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | D |
| Brzina čitanja | Ladica |
| Dimenzije | 11 KG |
| Garancija | DA |
Ugradbeni frižider Electrolux LNT3LE14S
SKU:
124851
Na stanju
1,316.58KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 131 cm do 160 cm |
| Garancija | 57 l |
Ugradbeni frižider sa zamrzivačem Electrolux
SKU:
124340
Na stanju
1,236.27KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | 178 cm ugradbena visina |
| Dimenzije | 195 l |
| Garancija | dole |
Ugradbeni frižider Electrolux ENT6NE18S
SKU:
124339
Na stanju
1,472.33KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | 178 cm ugradbena visina |
| Dimenzije | 192 l |
| Garancija | dole |
Slušalice Happy Plugs Air 1 plus TWS bijele
SKU:
121244
Na stanju
134.97KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | 49x49x21mm |
Slušalice Happy Plugs Air 1 go TWS bijele
SKU:
121239
Na stanju
98.28KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | 20-20k Hz |