Prikaz svih 3 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Intel Core i5
Računar ASUS AIO P440VAK-WB53C1 i5-13420H/16GB/s517
SKU:
127662
Na stanju
2,196.56KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | FHD (1920 x 1080) 16:9, 250nits, 100Hz, Non-touch screen, HAS stand with VESA supported. |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i5 |
| Komplet | FHD (1920 x 1080) 16:9, 250nits, 100Hz, Non-touch screen, HAS stand with VESA supported. |
| Brzina čitanja | -13420H Processor 2.1 GHz (12MB Cache, up to 4.6 GHz, 8 cores, 12 Threads) |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | DDR5 SO-DIMM, 2x DDR5 SO-DIMM slot |
Laptop HP 250 G10 i5/8G/512G/DOS/US keyboard (B39SVAT)
SKU:
127565
Na stanju
1,420.76KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | diagonal, FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i5 |
| Komplet | diagonal, FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Brzina čitanja | -1334U (do 4,6 GHz sa funkcijom Intel® Turbo BoostTechnology, 12 MB L3 keš memorije, 10 jezgara, 12 niti) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 8 GB DDR4-3200 MT/s (1 x 8 GB), 2 SODIMM |
Laptop ASUS Expertbook B3 B3604CVA-WB51C0 16″FHD+ 60Hz i5-1335U 10C/12T 8GB DDR5 s512GB BLK 3Y
SKU:
125258
Na stanju
1,818.73KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | , WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, Wide view, 300nits |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i5 |
| Komplet | , WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, Wide view, 300nits |
| Brzina čitanja | -1335U Processor 1.3GHz (12M Cache, up to 4.6GHz, 10 cores) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 8 GB |