Prikaz 1–12 od 17 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ne
Miš + tastatura PORT 911252SLO
Na stanju
71.01KM Sa PDV-om
SKU:
127362
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički senzor |
| Dimenzije | do 1600 DPI |
| Garancija | crna |
Miš + tastatura PORT 911251SLO
Na stanju
61.26KM Sa PDV-om
SKU:
127361
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | mali (do 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | mali (do 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički senzor |
| Dimenzije | 800 DPI, 1200 DPI i 1600 DPI |
| Garancija | crna |
Miš + tastatura PORT 911250SLO
Na stanju
47.33KM Sa PDV-om
SKU:
127360
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | mali (do 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | mali (do 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički senzor |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | crna |
Miš PORT WL USB-A plavi
Na stanju
27.52KM Sa PDV-om
SKU:
125226
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | optičko |
| Dimenzije | 1600 DPI |
| Garancija | Plavi |
Miš PORT bežični, USB-A & USB-C, tih, crni
Na stanju
42.59KM Sa PDV-om
SKU:
122163
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | opt |
| Dimenzije | 800, 1200, 1600 dpi |
| Garancija | crna |
Miš Port Rechargeable Bluetooth Combo Pro
Na stanju
60.93KM Sa PDV-om
SKU:
120153
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000/1600/2400 dpi |
| Garancija | crna |
Miš Port Office Pro Silent Wired – crni
Na stanju
30.14KM Sa PDV-om
SKU:
118917
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1200, 1600, 2400, 3600 dpi |
| Garancija | crna |
Miš Port OFFICE BUDGET PRO žični
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om
SKU:
118254
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | crna |
Miš Port WIRELESS BUDGET RETAIL
Na stanju
20.97KM Sa PDV-om
SKU:
118252
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | crna |
Miš Port OFFICE BUDGET žični
Na stanju
15.72KM Sa PDV-om
SKU:
117042
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | crna |
Torba Port HANOI II 15,6″
Na stanju
47.18KM Sa PDV-om
SKU:
117174
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 600D polyester |
| Garancija | 43 x 31 x 8 cm |
Torba Port HANOI II 17,3″
Na stanju
56.35KM Sa PDV-om
SKU:
117173
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 43,94 cm (17,3″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 43,94 cm (17,3″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 600D polyester |
| Garancija | 45,5 x 32 x 9 cm |