Prikaz 1–12 od 22 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Over-the-head
Slušalica sa mikrofonomGenius HS-230U
Na stanju
45.86KM Sa PDV-om
SKU:
124645
| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 140 x 172 x 62 |
Slušalice HAMA Gaming-HS SoundZ 300
Na stanju
58.97KM Sa PDV-om
SKU:
118892
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3.5 mm Jack Plug |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | 3.5 mm Jack Plug |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 50 Hz – 10 kHz mikrofon |
Slušalice HAMA Gaming-HS SoundZ 200
Na stanju
43.25KM Sa PDV-om
SKU:
118891
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | USB |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | USB |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 50 Hz – 10 kHz mikrofon |
SLUŠALICE HAMA GAMING-HS SOUNDZ 100
Na stanju
31.44KM Sa PDV-om
SKU:
118633
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5mm |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | 3,5mm |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
SLUŠALICE HAMA CALYPSO BLUETOOTH, BASS BOOSTER BIJELE
Na stanju
48.48KM Sa PDV-om
SKU:
118400
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | Transmission distance: 10 m |
SLUŠALICE HAMA TOUR ANC BLUETOOTH, OVER-EAR
Na stanju
123.17KM Sa PDV-om
SKU:
118399
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | Transmission distance: 10 m |
SLUŠALICE S MIKROFONOM HAMA NHS-P100 PC OFFICE
Na stanju
15.72KM Sa PDV-om
SKU:
118379
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Kabal 2m, 3.5 mm Jack Plug |
SLUŠALICE SA MIKROFONOM HAMA HS-P100 OFFICE
Na stanju
18.34KM Sa PDV-om
SKU:
118376
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 3.5 mm Jack Plug; 2m kabal; |
SLUŠALICE THOMSON HED2006BK/AN
Na stanju
18.34KM Sa PDV-om
SKU:
118364
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Dužina kabla: 1,2 m; 92 dB/ mW;3.5 mm Jack Plug |