Prikaz 1–12 od 22 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Over-the-head
SLUŠALICE S MIKROFONOM GENIUS HS-200C
Na stanju
10.49KM Sa PDV-om
SKU:
105312
| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 137 x 170 x 43 mm |
SLUŠALICE S MIKROFONOM HAMA NHS-P100 PC OFFICE
Na stanju
15.72KM Sa PDV-om
SKU:
118379
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Kabal 2m, 3.5 mm Jack Plug |
SLUŠALICE HAMA BASIC4TV
Na stanju
16.38KM Sa PDV-om
SKU:
116497
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 3.5 mm Jack Plug, 6.35 mm Jack Plug, 113 dB/ mW |
SLUŠALICE THOMSON HED2006BK/AN
Na stanju
18.34KM Sa PDV-om
SKU:
118364
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Dužina kabla: 1,2 m; 92 dB/ mW;3.5 mm Jack Plug |
SLUŠALICE SA MIKROFONOM HAMA HS-P100 OFFICE
Na stanju
18.34KM Sa PDV-om
SKU:
118376
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 3.5 mm Jack Plug; 2m kabal; |
Slušalice s mikrofonom HAMA Essential HS P150
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om
SKU:
115613
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 2x 3.5 mm Jack Plug, dužina kabla |
SLUŠALICE THOMSON TV, OVER-EAR, 6.3 MM, 8M KABEL
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om
SKU:
117914
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Dužina kabla: 8 m |
SLUŠALICE HAMA KIDS ON-EAR STEREO, PLAVO/ZELENE
Na stanju
23.59KM Sa PDV-om
SKU:
112608
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Plava |
| Garancija | 20 Hz ~ 20 KHz |
SLUŠALICE HAMA KIDS ON-EAR STEREO, PINK/PURPLE
Na stanju
23.59KM Sa PDV-om
SKU:
112609
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Roza |
| Garancija | Stereo, dužina kabla 1,2m, 85 dB/ mW |
SLUŠALICE S MIKROFONOM GENIUS HS-G560
Na stanju
26.21KM Sa PDV-om
SKU:
115792
| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 205 x 80 x 200 mm |
SLUŠALICE HAMA GAMING-HS SOUNDZ 100
Na stanju
31.44KM Sa PDV-om
SKU:
118633
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5mm |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | 3,5mm |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |