Prikaz svih 4 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Plava
Dječije slušalice Hama HED8100B
SKU:
125284
Na stanju
39.31KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Kids Headphones |
| Broj stranica za ispis | Plava |
| Komplet | Kids Headphones |
| Brzina čitanja | 20khz-40hkz |
| Dimenzije | 12 mj |
Torba PORT Zurich TL 14/15,6″, plava
SKU:
121540
Na stanju
83.22KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Plava |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | poliester 150D |
| Dimenzije | 390 x 227 x 25 mm |
| Garancija | 813g |
Zvučnik Genius Bluetooth SP-925BT plavi
SKU:
120207
Na stanju
47.50KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Plava |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | 6W |
| Dimenzije | 20-18000Hz |
| Garancija | 303g |
RUKSAK HAMA MANCHESTER 15,6” ZA LAPTOP
SKU:
119739
Na stanju
57.10KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Plava |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 26.5 x 3 x 39 cm |
| Garancija | 600 g |